Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veszélyes démont idézni? Vagy...

Veszélyes démont idézni? Vagy nem is lesz következménye?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat már ez a téma, de sehol sem találtam használható démonidéző szöveget. Démonpecséteket persze találtam. Igen, most felmerül bennetek a kérdés: mi a fenének akarok én démont idézni? Meg akarom öletni magam? A halálba akarom magam terrorizáltatni a megidézettel? Nem. A válasz, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy léteznek e ilyenek és mi lesz a megidézés következménye. És a kíváncsiság nagy erő. Szóval jöhetnek az értelmes, normális válaszok, de kérek mindenkit, akiben van egy pici intelligencia, hogy ne írjon bunkó, kétértelmű, poénosnak beállított válaszokat, mert ti is tudjátok, hogy ha kíváncsi az ember, az milyen. Na mindegy, a lényeg, hogy hanyagoljátok a kulturálatlan válaszokat. Egyébként meg 18 vagyok és nem bolond, nem elmebajos, nem drogos.

2013. szept. 29. 14:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
Igen az a következmény az mindig változó a tudást hozzá pedig a könyvekben hamarabb megtalálod mint a neten mivel nem megbízható forrás :/ Mindennek van ára ami lehet az életed vagy a szerződéskötésnek egy feltétele.
2013. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

nagyon veszélyes.

h mi kell hozzá...

röviden írok róla, mivel vallástörténettel és egyéb manapság fura szakmával foglalkozom, kicsit otthon vagyok benne...de csak kicsit!

Ezek a lények valósak, de sokan csak rosszat tulajdonítanak nekik, régen nagyon sok kultúra épült ezen lények imádatára,

sumér, babilónia, egyiptomi kultúra...

szertartásos módon imádták ezen lényeket, akiket ált megidéztek.

ehhez a mágiát használták, rengeteg fajtája van, egyik ága a démon mágia(pontosabban démonidéző mágia), de a halott idéző mágia is ehhez hasonló terület, de egyike a leggusztustalanabb mágiáknak, Tibetben gyakorolják még mindig...

Ezt a mágiát nem lehet csak úgy megtanulni, mint ahogy a sok netes oldal hirdeti, többsége kamu,vagy fals infókat közöl.

a mágia alapja az áldozat.

aki elkezdi tanulni az okkultizmust, az áldozati energiák mibenlétével kell tisztában lennie(jézus is áldozatot hozott, csak a miértje volt más, de vérét hullajtotta a céljáért)

a mágia alapjait a ceremonális mágia és az áldozati mágia képviseli, aki ezeket elsajátította, az biztonságosan tovább tud lépni, de ez az alap.

ezután lehet egy irányelvet kijelölni, de az út megkezdésekor már kialakul az ember lelki világába(ezt hívják az okkultizmusban a tanítvány ösvényének), ezen a ponton eldől h aki tanulmányozza a témát, milyen terület felé fordul, jó vagy rossz.

ezért van és volt az mindig, h mielőtt egy ember akit komolyan érdekel a téma, először jógát és meditációt tanul, h a gondolatait és érzéseit megértse, irányítani tudja.ha ez megvan tovább léphet erre a területre, de e nélkül nagyon veszélyes.

ahhoz h te vagy bárkiidéző mágiát csináljon, pontosabban mutasson be, nagyon sok év tanulásra van szükség, h pontosan az történjen, amit az ember akar.

nagyon sok tanulmányozója, gyakorlója a témának sajnos elmegyógyintézetben kötött ki, mert ezek az energiák és lények amik ilyenkor felszabadulnak tönkretették az életét.

nos.eljutottunk oda, h vki már az idézési mágia tanulásánál jár, ahogy írtam, ezen a ponton tisztában kell lennie az áldozati mágiával.

az áldozat MINDIG véráldozat, és ez mellé megvan h melyik démonnak milyen állat kell, és ez mellé lehetséges még egyéb más is, pl virág áldozat, fűszerek...ezek mid füstölve.

a neten terjedő oldalak, semmire sem jók, max idétlen kamaszoknak, akik vagdossák magukat a világ fájdalmukban,meg fekete körömmel hírdetik h ők sátánisták, és a temetőkben rombolnak...pedig ha tudnák h ki nevében cselekszenek, zokogva rohannának haza anyukájuk szoknyájához.

aki véletlen is eben töri a fejét, annak leírnám, h valószínűleg soha nem fog ilyet csinálni, h démonidézés, mert sok egyéb feltétel is szükséges hozzá.

egy adott démon megidézéséhez szükséges ált annak a kultúrának a nelyvének az ismerete, ahol ezt a lényt imádták, ezen a nyelven rengeetg felajánlást tettek számára, és ennek a nyelvnek a rezgése van a legjobban őhozzá közel h megjelenjen.

szóval az idézőnek tudnia kell h mik azok a pentagrammok, minden démonnak ált más pentagramm kell, de van egy alap pentagram, és ezen belül kell felrajzolni a saját pentagramját is.

ha ez megvan, az adott ősi nyelven invokáló szöveg kell(na ilyet honnan szed az ember mi?? nyelvtudás nélkül)

van idéző pecsétje is a démonnak, ez olyan mint vkinek a saját neve, ahhoz kell, h az idézés alatt ő jelenjen meg.

tudnia kell az idézőnek, h az idézéskor, hol kell állnia, a többféle pentagrammán belül, mert ált itt kezdődnek a problémák.

tisztában kell lennie h az adott démonnak milyen áldozati állat kell, és azt h kell feláldozni, mit kell ilyenkor csinálni, milyen egyéb áldozat kell még.

az oltárnak hol kell állnia a szertartás közben.

ha megidézte a démont, mit akar csinálni vele, mert ok h megjelenik de mi a célja...

ha közölte vele, akkor a nagyobb démonknak van elengedő pecsétje is, a kisebb szolgáknak csak az adott nyelvi szöveget kell mondani, ami visszaküldi őket oda ahonnét jöttek.

ismerni kell az idézéshez a nap és a hold egymáshoz viszonyított állását, milyen holdfázisban melyik démont lehet idézni, de amúgy ezek inkább nagyobb évfordulós napokon idézhetőek meg a legtöbb sikerrel, hiszen a húsvét, karácsony és egyébb fontos dátumok mind régi pogány démonikus kultuszból lettek átvéve, és keresztény ünnepek lettek rátelepítve.

ha mindezt vki megtudja tanulni és magának kikutatni, akkor talán...de csak TALÁN sikeres lehet ebben a veszélyes mágiában.

ugye senki sem gondolta h ennyi minden kell hozzá, és még sok egyéb más is...ami ha vkit érdekel majd kikeresi magának!

2013. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Laylah ***** válasza:
91%

Idézni nem tudok, de találkoztam már egy viszonylag magas rangú démonnal. Semmit nem használtunk fel, amit a 2. válaszoló leírt (bár ehhez hozzá kell tennem, hogy nem is mi akartuk, hogy eljöjjön, ő keresett fel engem). Ha nem zavar, hogy novella hosszúságú sztoriban írom le az egészet, privátban megadom a blogom erre vonatkozó oldalának a címét.

De ami fontos: ha sikerül is egy ilyennel összetalálkoznod, akkor legyen határozott célod, hogy mit akarsz tőle, nem szeretik, ha ok nélkül, pusztán kíváncsiságból szólítják őket. Mintha egy idegen valaki rákényszerítene, hogy menj el vele egy találkozóra, mert mondani, kérni akar tőled valamit, és te elmész, és aztán csak annyit mond, hogy bocsi, csak kíváncsi voltam, hogy nézel ki. Ok nélkül ne cseszegesd őket. Szerződést pedig ne köss egyikkel sem, mert a lelkedet kérik általában, ergo egész életedben azt csinálnak veled, amit akarnak, a te energiáidon élősködnek (nekik az ember energiái jelentik a táplálékot, főleg a félelem), időnként tudat alatt utasíthatnak, hogy olyat tegyél, amit igazából nem akarsz, mindezt cserébe azért, hogy bármilyen kívánságod teljesüljön (pl. gazdag és/vagy szép legyél). Megéri?

2013. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Laylah ***** válasza:
U.i.: mivel mi nem hívtuk, hanem magától jött hozzám, és nem adtam meg neki magam semmilyen javaslatra, nálam nem lett negatív következménye, de én egy vagyok a nagyon kevés kivételből!
2013. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyugi ami nem létezik nem veszélyes. Nyugodtan csináld de attól még nincsenek ilyenek max amit elképzeltek.
2013. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Át sétálnál a budaörsi úton bekötött szemmel?


nyílván nem.


ezt se tedd ahogyan azt se teszed

2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én annyit mondanék, hogy nincs olyan, hogy "fehérmágia". Lehet annak hívni, van kedvező következménye (gyógyítás, tárgyak megtalálása stb.), de ettől még nem lesz jó. Mert démonok, bukott angyalok közreműködésével történik. Ezért tiltja Isten, Jézus Krisztus. A mágia az embernek tilos, mert gonosz szellemekkel való közösség-vállalás, ami csak romlásba viszi az életét. Ezért tiltja Isten.


Na most, lehet azzal jönni, hogy démonok, ókori vallások istenei lehetnek valósak, miközben a "keresztény-isten" meg a zsidó-keresztények kitalációja. Csak van egy kis bibi ezzel.


A második válaszoló csak azt felejtette ki a hosszú lajstromból, ami a démonidézéshez a leginkább szükséges. Hiába a pecsét, hiába az áldozat, a pentagrammok stb. ha nem használsz úgyn. Hatalom Szavait. Neveket. Tudni kell a démon nevét az egy dolog, de tudni kell Annak a nevét is, aki nevében tekintélyt szerzel a démon előtt, hogy parancsolhass neki. És a ceremoniális mágiában csak egyetlen lény rendelkezik olyan autoritással, aminek minden szellem engedelmeskedni kénytelen. Izráel Istene. A keresztények Istene. Mert Ő az Isten, az igazi. Ezért használják a démonidéző mágiában az Ő nevének különféle változatait, amiket a felrajzolandó körök peremére írnak, hogy így Isten tekintélyében megjelenésre kényszerítsék a démont.

Persze ezzel az egésszel az a gond, hogy mivel Isten tiltja a mágiát, főleg a tekintélyével való visszaélést, ezért eléggé kétséges, hogy ezt a megrabolt tekintélyt egy gonosz szellem figyelembe veszi-e.


Szóval lényeg, ne démonokkal foglalkozz, hanem térj meg az igaz Istenhez.

2013. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló!


a célom az írásommal a tájékoztatás volt, nem az útmutatás, ezért sok minden nincs is benne.

olvasd el az utolsó mondatomat, ott direkt odaírtam, h akit ez érdekel, az majd kikeresi az ezekhez szükséges dolgokat , amiket én direkt le sem írtam.

pl ezek közül az egyik, amit te hatalom szavának említesz, ha jól emlékszem.

2013. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen otromba baromságot írni, hogy pont a mocsok zsidó-keresztény kitalált, vagy felmagasztalt, pökhendi, bosszúálló Isten nevében parancsolgassunk magasabb rendű lényeknek. A 2. válaszoló sok jó dolgot írt, annak idején is volt itt hasonló válaszadó, valószínűleg ő volt, és nagyon jól átlátja. Azt nem értem, holott írta is, hogy ált. gonosznak vannak titulálva, (tehát ő is elismeri, hogy ilyen óvodás szintű logikai megfeleltethetőség jó és rossznak nincs), hogy miért nem áll ki az igazáért. Ezek az entitások nekünk embereknek földművelést, művészeteket, tudományt, asztrológiát és sok egyéb pozitív dolgot adtak, akkor ugyan miért lennének gonoszak. Másik dolog... túlértékeljük az ősi nyelveket.. a legtöbb kihalt már.. az ún. démonok gondolom lépést tartanak a fejlődéssel, nem burokban élnek és másfajta kommunikációt is hivatottak igénybe venni, ahol a nyelv nem a legfontosabb opció. Nyilván ez a mantráknál fontos, ahol a szavaknak ereje van szó szerint, de egy imádsághoz, illetőleg idézéshez, elég a démon pecsétje és az egyéb említett kedvelt növényeinek, illatainak stb. a valóságba történő bárminemű átültetése. Gondolok pl. itt füstölőre vagy pl. pusztán megvásárolni azt a típusú növényt. Állatáldozat, mint olyan sosem az élőlény feláldozása. Ezt a zsidó isten várta el előszeretettel, ahogy a drága Biblia is tartalmazza. Én a familiáris bemutatását úgy képzelem, hogy pl. lejátszom az állat hangját, esetleg szerzek be róla valamilyen szőrzetet, lerajzolom stb.
2013. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet ilyen otromba baromságot írni, hogy pont a mocsok zsidó-keresztény kitalált"


Megmondtam előre. Sorry, de nem a zsidók találták ki Istent. Mellesleg elgondolkodhatnál azon, hogy a zsidó nép puszta léte őket igazolja, az összes kortárs nép kihalt vagy teljesen átalakult, ők viszont nem.



"vagy felmagasztalt, pökhendi, bosszúálló Isten nevében parancsolgassunk magasabb rendű lényeknek"


Nem én találtam ki, a mágusok csinálják így. Olvass utána, ahelyett hogy gyűlölködsz. Istennel hiába is harcolsz...persze a Sátán se képes felfogni.



"A 2. válaszoló sok jó dolgot írt, annak idején is volt itt hasonló válaszadó, valószínűleg ő volt, és nagyon jól átlátja. Azt nem értem, holott írta is, hogy ált. gonosznak vannak titulálva, (tehát ő is elismeri, hogy ilyen óvodás szintű logikai megfeleltethetőség jó és rossznak nincs), hogy miért nem áll ki az igazáért"


Azért, mert ő is tudja azt amit írtam, nagyokos. Izráel Istene az Isten és nincsen más. Mellesleg, jó és rossz közötti különbségtétel nem óvodás szint, hanem alapvető etikai készség. Éppen az az óvodás szint, hogy jó és rossz relatív, látszik, hogy nem dolgoztál még kisgyerekekkel. Az óvodások, kisgyerekek még nem tudják mi a jó meg a rossz, számukra relatív, mindig nekik van igazuk...EZT az óvodás világnézetet vette át a világ. Minden relatív, szubjektív és hogy nincsenek abszolút igazságok. EZ az óvodás szint, valami intellektuális devolúció.


És nem gonosznak vannak titulálva, hanem azok. Ő maga írta, a lelkedet kérik cserébe valamely ellenszolgáltatásért, hogy utána a rabszolgájuk legyél örökkön örökké.



"Ezek az entitások nekünk embereknek földművelést, művészeteket, tudományt, asztrológiát és sok egyéb pozitív dolgot adtak, akkor ugyan miért lennének gonoszak."


Mese habbal. Mellesleg attól mert valami pozitív, még nem lesz jó. Nézd meg az elkényeztetett "gyerekeket"...pozitív gyerekkoruk volt, és ember lett belőlük? Nem.



"az ún. démonok gondolom lépést tartanak a fejlődéssel, nem burokban élnek és másfajta kommunikációt is hivatottak igénybe venni, ahol a nyelv nem a legfontosabb opció"


Gondolod te. Látszik, hogy nem értesz az egészhez, csak gyűlölködsz és lököd itt a véleményedet, hogy szerinted milyen a valóság. Mondok egy nagy újságot: Nem a te szemszögödtől függ. Persze van másfajta kommunikáció...médiumok, Ouija-tábla stb. Csak ezek nem biztonságosak.



"Nyilván ez a mantráknál fontos, ahol a szavaknak ereje van szó szerint, de egy imádsághoz, illetőleg idézéshez, elég a démon pecsétje és az egyéb említett kedvelt növényeinek, illatainak stb. a valóságba történő bárminemű átültetése"


"Nyilván" mi? Nyilván nem. A spekulációid nem egyenlőek a valósággal. Kénytelen vagy "Hatalom Szavait" is alkalmazni...és ennélfogva kénytelen vagy elismerni Izráel Istenét. Az előtted élt nagy mágusoknak ez nem esett nehezére, pedig nem hinném, hogy keresztények voltak...max. kabbalisták.



"Állatáldozat, mint olyan sosem az élőlény feláldozása."


Őőő DE. Akármely mágikus hagyományt tanulmányozod, mindenütt ezt találod.



"Ezt a zsidó isten várta el előszeretettel, ahogy a drága Biblia is tartalmazza."


Nem. Ne keverd már össze a pogány isteneknek, démonoknak szánt áldozatot a Szent Isten által elvárt áldozattal! A különbség az, hogy a szellemek energiaforrásként várták és várják el az áldozatot, megeszik a vért, életenergiát, lelket, félelmet és megszállják a résztvevőket, akik transzba esnek direkt ezen célzattal. Az áldozati állat egyetlen kritériuma az volt, hogy minél tovább szenvedjen, mert minél jobban sír és kínlódik, annál inkább meghallják az "ősök szellemei", vagy a "loák", vagy amilyen démont idéznek...plusz a vér tele megy adrenalinnal.


Isten az áldozatot a bűnök megváltása miatt várta el Jézus Krisztus áldozatáig. Mert meg van írva: "És csaknem minden vérrel tisztíttatik meg a törvény szerint, és vérontás nélkül nincsen bűnbocsánat." Zsidók 9:22

A bűnökért való áldozat feltétele viszont az volt, hogy tiszta, szeplő és folt nélküli, szűz, fiatal és hímnemű állatot, bárányt vagy kecskét ajánljanak fel a saját életükért cserébe. Mert a bűn zsoldja halál.



"Én a familiáris bemutatását úgy képzelem, hogy pl. lejátszom az állat hangját, esetleg szerzek be róla valamilyen szőrzetet, lerajzolom stb."


Nem zavar, hogy túl sok a "gondolom (én)", "nyilván" meg "képzelem" a gondolkodásodban? Kb. csak spekulálsz az egész témát illetően, és te akarod osztani az észt?

2013. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!