Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz lehet, hogy létezik...

Igaz lehet, hogy létezik olyan eszköz, amin keresztül tudunk beszélni a halottakkal?

Figyelt kérdés
És itt konkrétan arra gondolok, hogy emberi hangon beszélnek hozzánk. A minap láttam egy videót a spiricomról, és az a fura, hogy bemutattak konkrét beszélgetést szellemekkel... De ha ez igaz, miért nem lett világszenzáció? Miért nem mondták el akkor, hogy mi van a halál után? Miért nincs mai napig válasz egy csomó kérdèsre?

2013. okt. 27. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Salamon Gyűrűjének a viselője állítólag a halottakkal is tudott társalogni .
2013. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

evp jelenségnek hívják...még a vatikán is kísérletezett ezzel a jelenséggel.

talán a neten is van róla info.

magánemberként, semmiféle technikai és egyéb tudás nélkül én nem ajánlanám.

2013. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még mielőtt nekilendülnél guglizni...nézd meg a fehér zaj című filmet, első és második rész, ezzel a témával foglalkozik, kicsit borzongatóan:)
2013. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)


elég sok oldalt olvasgattam ebben a témában (evp és itc), de nekem akkor is gyanús, hogy ha tényleg megvalósultak beszélgetések a halottakkal, akkor miért nem tudunk választ egy csomó kérdésre? ha én tudnék beszélni egy halottal, nyilván nem azt kérdezném meg, hogy mi van a dédimmel, hanem hol vagy? mi történt a halál után? milyen formában létezel? de ezekre nincs válasz még mindig...

2013. okt. 27. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Hogyne, LSD-nek hívják. Vagy tudathasadásos skizofréniának.
2013. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaj de kis vicces valaki. a skizofrénia meg nem egyenlő a tudathasadással, olvasgasd a DSM-et, ha már ennyire kis okos vagy.
2013. okt. 30. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
A lifeNetworkon sokan elmondják élményeiket Visszatérés a halálból cím alatt 21 órakor.
2013. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg tudna beszélni a halottakkal, az akkora világszenzáció lenne, hogy hetekre lefoglalná az összes TV csatorna műsorát. Nem gondoljátok?
2013. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van csak nem válaszólnak vissza.
2013. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, elolvastam volna, ha le tudom tölteni a könyvet.


Egyébként tényleg nem hiszek az ilyesmiben, hogy halottakkal lehet beszélni. Aki ezt állítja, az vagy hazudik, vagy valamilyen elmezavara van. Persze az sem zárható ki, hogy a gyász miatti lelkiállapotában annyira szeretné hallani a szeretett személy hangját, hogy aztán tényleg "hallja" is.

2013. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!