Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tennél ha olyan dolgok...

Mit tennél ha olyan dolgok történnének veled mint a Conjuring filmben?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kihúznám az áramkábelt a falból vagy a netkábelt, ha online nézem a filmet, és máris vége lenne az egésznek.
2013. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZÉT löném a fejét a dinonak aztán tökön rugnám azt az embert.Beinditanám a rendszert..........Jó csak hülyéskedek nem látam a filmet.xd
2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan megölném magam (mert akkor tudom, hogy van élet a halál után) és szétverném a pofájukat azoknak a r*hadékoknak.
2013. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:D beleőrülnék, valószínű. Halálra rémülnék, csomót imádkoznék.. de még ha túl is élném, életem végéig kezelőorvoshoz járnék :)

Lehet öngyilkos lennék, mert nem tenném túl magam rajta. Az a valami (ami megszállta, és gyerekgyilkosságra akarta kényszeríteni a nőt) engem naaaagyon megijesztett, ezért mondom ezt. :) A többi szellem se volt semmi szerintem:DD brr...

2013. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!