Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy kislány szelleme lett volna?

Egy kislány szelleme lett volna?

Figyelt kérdés

Pár hónapja furcsa dolgok történtek a kollégiumunkban.

Egész este olyan érzésem volt, hogy valaki figyel, láttam árnyékokat elmozdulni.

Az ajtók ablakok maguktól nyíltak, csukódtak. A kulcsok nem illettek a zárba, majd a kulcsra zárta ajtók egy kis lökésre kinyíltak.

Lépések zaja a fürdőszobából, recsegés, mintha valaki forgolódna az ágyon, lélegzés mocorgás.

Reggelre hosszú fekete hajszálakat találtam a hajkefémben, amit minden használat után kitisztítok.

Én is és a szobatársam is szőkék vagyunk.

Senki nem használja a hajkefém. Egyébként is zárok minden ajtót.

Egyszer láttam, ahogy valaki rátette a kezét az ablakra kívülről (5.emelet).

Máskor feküdtem az ágyon, hallottam, ahogy valaki belép a szobába, majd megáll az ágyam mögött. Nem mertem megfordulni.

Egyszer éjjel láttam egy fekete hajú kislányt az asztal alatt kuporogni. De csak egy pillanatra.

Máskor kaparászást hallottam a falból, és sírást, sóhajokat. Egy fiatal lány hang ugyanazt a szót ismételte először nyugodtan, majd egyre hangosabban, majd sírássá vállt.

A szó héberül volt, Bibliai utalás. (Valami zsidó szent helyet jelöl, amennyire sikerült utána nézni).


Szellem lett volna, vagy hallucinálok?


2013. nov. 9. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy inkább egy szellem kislánya?
2013. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg valamilyen szeánsz zajlott a szobátokban az előző lakók által. Nem tudjátok magatokat másik szobába átkérni, mert a helyet el kéne hagynotok.
2013. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne etesd már a tévképzeteit!
2013. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellet volna annyi füvet szivni!
2013. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Kösz, most rám hoztad a frászt, így estére.

Lehet valaki szórakozik...elég durván. Bár én hiszek az ilyenekbe. Szobatársad is látja/halja ezeket? Szerintem is marha gyorsan menjetek el onnan.

2013. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha ez igaz lenne, a kérdező már rég elhúzott volna a világ másik végébe, ahelyett, hogy itt kérdezgetne, hogy mi ez :D Akkora kamukérdés, mint a ház.
2013. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Egy hónapja történt.

2013. nov. 9. 18:03
 8/9 anonim válasza:
Melyik koli?
2013. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl sok volt az LSD
2014. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!