Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok az erdei elfekről?

Mit tudtok az erdei elfekről?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy történetet az erdei elfekkel kapcsolatban, és elég sokáig is keresgéltem róluk fontos dolgokat az interneten, de csak a sima elfekről találtam dolgokat, viszont nekem az erdei elfekről kéne információ. Annyit tudok róluk, hogy ugye erődben élnek, és nem mágiát, hanem druidizmust használnak.

Na de mi az a druidizmus?

Mivel táplálkoznak?

Milyen az öltözetük?

A vallásuk?

Kinézetük?

Életkoruk?

Előre is köszönöm :)



2013. dec. 23. 13:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még hogy milyen élőlényekkel élnek együtt? Növények és állatok, és ha igen milyenekkel?
2013. dec. 23. 13:06
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. dec. 23. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! kérdező innen mindent megtudhatsz... [link] vagy innen.... [link] Ez is érdekes... [link]

Üdv, J Ügynök

2013. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit!
2013. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát, de tényleg! :)
2013. dec. 23. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

"Életkoruk?"


Kérdező nem fogod elhinni. Vannak fiatalok és idősek is egyaránt, sőt, (ezt most nem biztos hogy elhiszed) vannak olyanok is, akik középkorúak, és még elfbabák is vannak.

2013. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az erdőben élnek. Kaját esznek. Ruha van rajtuk. Elfül néznek ki. Életkoruk változó.
2013. dec. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy könyvben azt olvastam, h rézszínű/barnás bőrük van, tündérekkel és pixikkel éltek együtt, na meg persze unikornisokkal főleg. Ja meg persze ha már erdei elfek, akk nem árt megemlíteni Faapót se majd :)
2014. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!