Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan embert keresek, aki...

Olyan embert keresek, aki látott már szellemet, vámpírt, stb. És van is rá bizonyítéka! Ha van ilyen ember, az kérem válaszoljon!?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%

Te is tudod, hogy ilyen ember nincs, akinek egyértelmű bizonyítéka lenne a szellemek létezésére, mert akkor a tudomány kategóriába lenne.

Sajnos hiába lát az ember szellemet, ha nem tudja lefotózni, főleg hogy már a fotó és videó sem bizonyíték erejű.

Egy tudományos laborba pedig nem tudunk szellemet becipelni sem, hogy megvizsgálhassuk.

Szerintem ez az egyik dolog, hogy ha még létezik is, soha nem lesz rá egyértelmű bizonyíték.

2013. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
82%
ilyen ember, sztem nem fog itt nyilatkozni...
2013. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé
2013. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Passiflora ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem, hogy Te magad milyen bizonyítékot tudsz erre a jelenségre elképzelni, illetve azt, hogy mi a célod azzal, hogy ilyen emberrel felvedd a kapcsolatot?

2013. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
59%
szellemet, és vámpírt már láttam.
2013. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
81%

Én már sok ilyesféle lényt láttam. Beszélhetnénk róluk Skype-on. Na, de most mennem kell, mert a diliházban csak napi 1 órát lehet nevezni!


Orsitsch Mária

2013. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is olyan bizonyítékra gondoltam, olyasmire, hogy mikor láttad milyen volt az idő, vagy hogy milyen jelenség zajlott le még
2013. dec. 29. 09:35
 8/51 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, erős kétségeim vannak afelől, hogy Te tisztában vagy a "bizonyíték" fogalmát illetően.
2013. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
De tisztában vagyok vele csak nem konkrét bizonyítékokat kérek, hanem inkább érdekes jelenségeket, beszámolókat arról, hogy akkor mi is játszódott le a fejetekben, stb. Elnézést, mert a kérdésben a bizonyítékot rosszul fogalmaztam meg, mert igazából olyanra gondolok, mint amit most említettem!
2013. dec. 29. 11:54
 10/51 anonim válasza:
menj el farsangi/halloweeni bulira ott látni fogsz :)
2013. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!