Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell megidézni Bloody...

Hogyan kell megidézni Bloody Maryt? (Ha létezik egyáltalán).

Figyelt kérdés

Nem szeretném megidézni,csak kíváncsi vagyok rá,hogy kell.Persze ha létezik.

Előre is köszi a válaszokat!:)


2014. jan. 1. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Beállsza tükörbe és ki mondod 3-szor Bloody Mary, és megjelenik mögöttem mesztelenül és megerőszakol
2014. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
70%

Egy tök sötét szobában odaállsz a tükör elé és háromszor azt mondod, hogy Bloody Mary.

Youtubon biztos vannak videók.

2014. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Hozzávalók:

5 cl vodka 1,5 dl paradicsomlé 1 kávéskanál Worchester-szósz 1 csepp Tabasco csipetnyi frissen őrölt fekete bors 1 öntet citromlé.

Most elégedett vagy? :D

2014. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Nem tűnt fel hogy én nem a vodkára meg az ilyenekre gondolok??
2014. jan. 1. 18:51
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

De! Pontosan azért válaszoltam így. Én már csak ilyen vagyok :)

Egyébként pontban éjfélkor kell megcsinálni egyedül telkesen sötétbem egy tükör előtt, miközben egy gyertyát tartasz a kezedben. Az sem árt, ha a kezedben van egy biblia. Ha nincs az sem baj. Szólítsd meg háromszor Bloody Mary, Bloody Mary, Bloody Mary. Ott fog állni a hátad mögött készülj fel rá.

2014. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2014. jan. 1. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Éhfélkor állj a türkö elé, teli tüdőből üvölts 3, hogy Bloody Mary és anyád megjelenik, hogy jól tarkón vágjon.
2014. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez már lejárt lemez......

Kicsit unalmas már....:/

2014. jan. 1. 20:43
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Te kérdezel hülyeségeket, nehogy már még te legyél felhábordva.
2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer sikerült.Éjfélkor beálltam egy tükör elé és háromszor kimondtam ,hogy bloody mary. Várakoztam egy kicsit majd egyszercsak megjelent nekem.Nemsokkal később egy hangot hallottam és tudtam ,hogy mielőbb el kell onnan mennem. Azt mondta a hang, hogy "1350.- lesz és nemsokára zárunk."



Am meg googlizz rá és próbáld ki.

2014. jan. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!