Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Haveroméknál szellem van?...

Haveroméknál szellem van? Veletek is vannak hasonlók?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Haveroméknál töltöttem a hétvégét, mert szüleim elmentek valami ismerősükhöz. Én nem ismerem ezért nem volt kötelező mennem. Annyi a lényeg, hogy haveroméknál voltam. Péntek reggel

átmentem hozzá levekvésig nem volt semmi. Én nem aludtam még haverom a másik ágyon

már igen. Én még zenét hallgattam, amikor

hallottam, hogy kopognak a falból. Kb. 30 percig megállás nélkül kopogott valaki, úgyhigy inkább felkapcsoltam a nagyvillanyt. Végre elaludtam, amikor újjabb kopogásra lettem figyelmes, majd eszembe jutott, hogy a villany eklőbb még fel volt kapcsolva. Reggel megkértem a haverom, hogy ne szórakozzon, mert marhára nem vicces. Természetesen ebből nem értett semmit. Szombaton éppen a haverom kérdezett spanyolból amikor bejött az 5 éves húga egy képeskönyvért ami a haverom szobájában volt. Amikor megtalálta leült az ágyra, és folyamatosan az ajtót figyelte. Meglöktem haverom vállát, hogy nézze már. Megkérdeztük, hogy mi olyan érdekes, erre a válasz: " A bácsi, ott". Vasárnap reggel megkérdezte, hogy mit álmodtam. Mondtam, hogy semmit, mer'? Azt mondta, hogy álmomban kb. 5-ször

elmondtam, először halkan, majd már

kiabálva, hogy "Segítség!" Aztán még kimentünk a kertbe egyzeni, amikor a kutyájuk, Aladár elkezdte ugatni a kerti bútort.

Ugatott aztán megilyett és hátrálni kezdett. Anyukája még szombaton mondta, hogy amikor bement a fürdőszobába berakni a mosást, megnyílt a csap.

Ezek a különös dolgok szellem miatt vannak? De állítólag hétfő este óta semmi nem történt.



2014. jan. 7. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat. Azt beszélik a kisgyerekek és az állatok képesek látni érezni a szellemeket. És a kopogtatás, meg a csapnyitogatás,villanylekapcsolás eléggé szokatlan dolog, ha családi házban laksz és a házban rajtatok kívül nincs senki. Kérd meg a szellemet, hogy legyen szíves eltávozni.
2014. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocs a második kérdésedre nem válaszoltam, na majd most.

Igen indokolatlan okokból kifolyólag kinyíltak illetve becsukódtak az ajtók, mozogtak a székek, és recsegtek a bútorok. De azóta miután megkértem, hogy távozzon nincs semmi ilyesmi.

2014. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

A haverod elég sok füvet rejthetett el a drogosok elôl...nem csoda ha csákánnyal jönnek érte a halott Don-ok. Velem is történt hasonló...bár akkor 10 ideges drogbáró volt lángszóróval.


Ui.: Tanuld a nyelvtant virrasztás helyett.

2014. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
nekem 3 dögös szellem csajom van ez egész kellemes én szeretem a dögös szellem csajokat
2014. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
A haverod nyelvtanból is kikérdezhetne, amúgy meg nem, szellemek nem léteznek.
2014. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hűha! Mert elírta azt, hogy megijedt meg azt, hogy edzeni már nem tudok írni?
2014. jan. 7. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem kizárt hogy egér van a falban. Keressetek lyuk(ak)at a falon. Nem kell mindent a szellemekre fogni...
2014. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lena Mery ***** válasza:
Lehetséges, hogy valóban egér van a falban, bár akkor inkább motoszkálást kellett volna hallanod, nem pedig kopogást. Ezek a dolgok valóban utalhatnak szellemekre. Én is és a családom is tapasztalt különös dolgokat. Egyszer a szekrény tetejéről leesett egy növény, de úgy, h a mellette lévőt nem borította le, pedig ahová leesett akkor a másikat is le kellett volna döntenie. A másik érdekes sztorim akkor történt mikor édesanyám sütött. Egy pár percre otthagyta az asztalon a lisztezett tésztát és mire visszaért, valami bele lett írva a lisztbe. Csak én és anyám voltunk otthon, de egyikőnk sem nyúlt hozzá. Mindenki abban hisz amiben akar, de szerintem igenis léteznek szellemek. De nem hiszem, hogy kellene félni tőlük. Ha bántani akarnának, akkor már rég megtették volna. Bár érdemes utánajárni, hogy kinek a szelleme lehet.
2014. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a növényes dolog érdekes, nálunk is előfordult, volt 1 szobanövény, és előtte 2 serleg az irodánkban egy kis polcon. Mikor reggel bementem dolgozni (én nyitottam ki kulccsal az ajtót), a növény a földön volt, a cserép 3 részbe törve, de az előtte álló serlegek közül egyik se borult fel.
2014. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sok érdekes dolog történt már. Éjszakánként zajokat lehet hallani a folyosóról (mintha valaki mászkálna). A lámpák villódznak. Volt már, hogy sikolyokat hallottunk, de egyszer fel is ébredtem arra, hogy a szobám közepén áll valaki/valami aztán pedig ordított és eltűnt. Kb. egy hónapja volt, hogy tesóm kopogást hallott és azt hitte én voltam, de én is hallottam a kopogást és nem én voltam. Három kopogás a falon/ajtón. Zörgést hallottam a szomszéd szobából pedig nem volt ott senki és mikor megnéztem mi volt az, akkor ugyan úgy volt minden ahogy lennie kell. Egyszer a karácsonyfa borult le, mikor nem néztünk oda(elég stabilan volt rögzítve a fa). Volt még pár érdekes dolog de nincs kedvem többet írni. Amugy szerintem valami szellem van haverodéknál.
2014. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!