Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a macskák látják...

Mrs.Redy kérdése:

Szerintetek a macskák látják a szellemeket? Két darab cicám van.

Figyelt kérdés

Már párszor előfordult velem este felé,hogy a cicám a konyhában ült és a sötét fürdőszobába nézett befelé.Amikor ezt megláttam odamentem a cicámhoz akkor abbahagyta a ,,sasolást" a fürdőbe.A fürdőben felkapcsoltam a villanyt, viszont ott semmi nem volt....Nem ragaszkodok hozzá hogy biztosan természet feletti dolog történhetett,de a másik történetem viszont már több mint furcsa...Mint fenn említettem 2 cicám van, ez a másodikkal történt.Ő róla annyit kell tudni, hogy fiú cica csak néha jár haza hiszen

sokat csavarog.Avval kelti fel magára a figyelmet , hogy nyávog de nem úgy mint mikor egy cica pl.éhes hanem picit fura hangon...na nem is ez a lényeg. Egyedül voltam otthon a szobámban mikor a fura hangú cicámat hallottam az udvarról.Beengedtem a lakásba,adtam neki enni stb....aztán én vissza tértem a szobámba a cicám pedig a konyhába maradt.Egyszer hallom , hogy a cicám ....hozzáteszem ez nem este volt! Mikor kinéztem a cica nézett felfelé a plafonra és közben nyávogott. Szóltam neki és innen zárult be a történet! Azóta semmi ilyesmi nem történik! Max.3 hónaponta 1x a fürdőszobába nézelődés felé....



#macska #plafon #szellem #kísértet #paranormális jelensége
2014. febr. 15. 15:07
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszod:)Kedves vagy! Mint fent írtam:..Nem ragaszkodok hozzá hogy biztosan természet feletti dolog történhetett..Ha ilyen választ adsz inkább ne írj légyszi!
2014. febr. 15. 15:13
 2/33 anonim válasza:
Igen.
2014. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
A macskának mániája a bambulás.
2014. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Köszönjük a értelmes kérdésedet. Ha csak ilyen kérdéseket tudsz feltenni, akkor ne is kérdezz.
2014. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ja és a hangjára visszatérve, nem azért írtam a fura hangját , hogy esetleg valamit látott és azért.Alapból fura a hangja.
2014. febr. 15. 15:20
 6/33 A kérdező kommentje:
Úgy őszintén, nem azt kértem, hogy mennyire tartjátok normálisnak a történetet vagy hogy mennyire hitelesnek! Egy kérdést tettem fel: ,,Szerintetek a macskák látják a szellemeket?" -nem azt, hogy a történetből szűrjetek le akármit is.A normális választ adóknak köszönöm:)
2014. febr. 15. 15:25
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mi a halálért írtál kisregényt, miért nem csak a kérdést tetted fel? Egyébként a válasz az, hogy hát persze! Természetesen látják a szellemeket! De csak azokat, amik a fürdőszobában vagy a plafon környékén vannak. Az ettől különböző helyen lévő szellemeket a kutyák látják. Ezért kell minden háztartásba legalább egy kutya és egy macska, hogy mindig szemmel legyenek tartva a szellemek és egyéb kóbor lelkek. Ha neked nincs kutyád, akkor használj füstölőt, mert az elijeszti őket.
2014. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%

Nekemis van egy cicám.

És én is már észre vettem hogy bámul folyton egy helyre,pontosabban felfelé néz valamit és meg sem mozdul.

Ekkor megijedtem és rászóltam és rámnézett.De utána megint kezdte nézni.Én inkább kimentem a helyiségből,mert hátborzongató érs volt.Abban a helyiségben szokott aludni a bácsikám aki már meghalt.Ezért tartom ilyesztőnek h a macsek folyton nézelődik abban a szobában.

2014. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Rendben a kérdést nem azért tettem fel, hogy vitatkozzak bárkivel is:*) Az utolsó válaszolónak köszönöm:)
2014. febr. 15. 15:50
 10/33 anonim ***** válasza:
Mit köszönsz neki? Nem válaszolt a kérdésedre.
2014. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!