Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hozzáértő válaszát várom!...

Hozzáértő válaszát várom! Hogy lehetne megoldani? (szelleműzés, táltos)

Figyelt kérdés

Pár éve meghalt egy hozzátartozóm és egy hozzáértő szerint az elhunyt a testvéremhez/en ragadva itt maradt.

A testvérem a rokonom halála utáni napban éjjel felriadt és beszélgetni kezdett. Későbbi leírása szerint az elhunyttal bár mikor felébedt ezekre nem emlékezett.

Kb pár hónapja a tesómnak személyiségzavar jellegű tünetei vannak. Több orvosnál is volt de a diagnózosok ép ésszel is kizárhatóak, azaz valószínűleg nem a megállapítottak a bajai.

A minap elment egy személyhez aki közölte hogy a szellem rátelepedett a lábára(lábon érződő fájdalmai is vannak) és nem akarja elhagyni és a viselkedését is ez irányítja bizonyos helyzetekben.

Ez a hozzáértő aki megvizsgálta tesómat közöle hogy a családban van egy boszorkány aki ezt -ha komolyabban foglalkozna a témával- leszedhetné a szellemet. Csak anyám vagy én lehetünk. Én foggal születtem=táltos vagyok.

Tudom a leírtak nem mutatják igazán jól a helyzetet de érdekelne hogy hogyan lehetne elűzni a szellemet, vagy ha arra nincs mód, én hogyan és miként próbálhatnám ezt meg?

(A szellemek, természet feletti történések, stb. már régóta foglalkoztatnak.)


Előre is köszönöm.



2014. febr. 22. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy foggal születtél még nem 100%, hogy táltos vagy, mert ha az volnál akkor e irányba erősen érdekelt lennél, és már jártas volnál a dolgokban, de talán majd ez az esemény lesz a katalizátor. Nem tudom, hogy a testvéred ragaszkodott az elhunythoz, vagy fordítva, esetleg a tesód van olyan lelki állapotba, hogy képes magához köti a holt lelket. Lényeg a lényeg, hogy a fény felé kell terelni a lelket. Meg kéne tudni magyarázni neki, hogy meghalt, és most tovább kell lépnie. Addig volt lehetősége a földön tevékenykedni míg volt teste, és most már, hogy nincs lépjen tovább, mert csak így lesz képes arra, hogy új testet kapjon amiben majd az elmulasztott dolgait bepótolhatja. Ezt így a tesódnak is elmagyarázhatod, mert lehet ő is ragaszkodik a fizikai létezéshez, és ez egy olyan pont amiben hasonló az elhunyttal, és így ezen az aspektuson keresztül képes volt ráakaszkodni, de ha a tesód ezen túl lendül, talán már nem lesz meg a azonos hullámhossz, mert ugye az ellentétek csak a fizikai világban vonzzák egymást, és leválik róla. Ha keresgélsz a neten találsz alkalmasabb problémamegoldókat is mint a gyikon. :)
2014. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Böjtöléssel és imával elűzhető a gonosz szellem.Igaz hittel elérhető,de nem árt egy ördögűző is segítségnek mert nem tudni milyen fajta démon zaklatja a testvéredet.
2014. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Táltos vagy. Tegyél úgy, ahogy abban a pillanatban jónak érzed!
2014. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!