Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meghalt a blog írója vagy...

Meghalt a blog írója vagy csak megunta a blogírást? És miért törölték az egyik oldalt mikor az mindent leírt a lényről?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a blogról jutott eszembe a kérdés. Persze én se gondolom komolyan amit írok de volt régebben egy freeblogos srác aki mindent leírt a lényről és ma már ez a blog teljesen megszűnt. És nem értem miért törölték. Nagyon látogatott oldal volt, néhány videónál ami Slenderrel foglalkozik be is mondják hogy ebből a freeblogból szerezték az infókat. De ma már az oldal sehol. Na jó én szkeptikus vagyok de ez megijesztett. Nem hiszek semmiben de aki már végigolvasta az oldalt annak szivacs. :DD Jöhetnek a vélemények. Én nem hiszek ebben de akkor is...


2014. ápr. 16. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elrabolták.
2014. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Slenderman megőlte. Köztudott, hogy aki sokat foglalkozik vele az meghal


Úgy tűnik igaz a legenda !


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2014. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
62%
Ezen hangosan felvisítottam. Bro, feldobtad a napom. Egyébként a csaj elég hibbant lehet, de esélytelen, hogy ő ezt komolyan gondolja.
2014. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen az egyetlen ésszerű magyarázat az egészre hogy elrabolták vagy megölték.. :DD xD
2014. ápr. 16. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Na, mindig tanul az ember újat. Én a neve miatt egész eddig azt hittem, hogy így néz ki az a híres Slenderman (ezek szerint ennyire azért nem karcsú):


http://www.youtube.com/watch?v=7-66D-U5ROY

2014. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha rákeresel youtubun hogy "russian slenderman" akkor kiad még egy csomó ehhez hasonló videó. Szóval ez egy orosz Slender. :D


Bár ismeritek a mondást: Ami nem öl meg az megerősít!

2014. ápr. 16. 22:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy az emberek miért nem fogják fel: ez csak egy jól kitalált és felépített legenda! Ez adta meg a nagy löketet anno a creepypasa.comnak. Az egészről van is egy videó, hogy hogyan találták ki. A Marble Hornets-es hapekokról is van valahol egy videó, ahol bevallják a technikájukat. Az oldal pedig eléggé béna. A helyesírás nem a legjobb, a történetek bénán vannak megfogalmazva, jó sok hülyeséget leírnak, és a készítője valószínűleg kamuzik vagy paranoiás, merthogy SLENDERMAN NEM LÉTEZIK! KITALÁCIÓ.

És legfeljebb annyi történhetett vele, hogy megunta az egészet, és lelépett, vagy bezárták egy elmegyógyintézetbe.

2014. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A másik dolog, hogy az egészet így kezdte:

"Az ablakon pillantottam ki épp a második emeletről, a fáj lombjai közé, melyek körül fonták az öreg iskolát. És láttam egy karcsú, magas árnyat. Majd elfordultam, mintha mi sem történt volna."

Tehát este kinézett egy erdőbe, ahol látott egy magas árnyat. Nem, véletlenül sem egy fa volt, vagy az egyik árnyéka a Hold miatt...

Ez a kiscsaj valószínűleg egy 13-14 éves fangirl, akinek nincs jobb dolga ilyen ostoba történetek kitalálásánál. Az, hogy lát egy két rajzot... Nálunk a padok és a székek néhol tele vannak firkálva, karcolva, és a sok "unatkozom" írás mellett van utalás történetekre, pl. a Slenderman-sztorira. És engem mégsem üldöz...

Egyébként ami már nevetséges: Az egész Slenderman legenda is már egy konteóvá vált. Mintha valaki bizonygatná, hogy Samara létezik, csak a csúnya amcsik eltussolják az egész ügyet. Vagy hogy Freddy Krueger tényleg gyilkolássza a gyerekeket álmukban, csak persze az ASAP hallgatásra kötelezi a túlélőket... Hülyeség. Slenderman ugyanannyira kitalált, mint ezek. A képek mind hamisítványok, a régebbi bizonyítékok 80%-a másra utal, a maradék pedig szintén hamisítvány. Nem értem, miért hiszik el sokan, hogy léteznek ilyen lények.

2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, mondtam hogy szkeptikus vagyok! Csak kíváncsi voltam más véleményekre is. Mellesleg a csaj szerintem is már rég a pszichiátrián kötött ki! :D
2014. ápr. 17. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De utálom, hogy bekattan és magától elküldi...

Mellesleg az egészben semmi félelmetes nincs. Váó, egy öltönyös, magas ember. Mintha nem létezne ebből kismillió. Az sem ilyesztő, hogy nincs arca, csak csápjai. Pl. a The Rake sztori sokkal ilyesztőbb, sőt, hihetőbb is.

Végül pedig annyit, hogy a sztorit már szinte a kezdete óta(kb. 3 év) ismerem, és régebben eléggé rá voltam akadva. És csodák csodája, élek és virulok.

2014. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!