Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek e vámpírok?

Léteznek e vámpírok?

Figyelt kérdés
Ha igen írjatok légyszives igaz történeteket

2014. ápr. 25. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

A filmek vámpírjai (Draculától az Alkonyat-sorozatig) NEM léteznek.


Ami létezik, az egy szubkultúra, akik szeretnek úgy élni mintha a filmes vámpírok életét élnék. Öltözködés, műfog, esetenként vérivás, legtöbbször kifinomult szex.


Orvosilag llétezik továbbá egy "vámpírkór", aminek azonban semmi köze az irodalmi vámpírokhoz, így az ilyeneket pl. nem zavarja a fokhagyma, és nem hajlanak a vérivásra sem. Ami jellemző rájuk, az egy erős napérzékenység, ami miatt még éjszaka holdfénynél is leéghetnek, illetve a könnyen felhalmozódó UV-fény miatt könnyen kapnak bőrrákot. Ez valami vérrel kapcsolatos genetikai nyavaja.


Létezik továbbá Dél-Amerikában egy vérivó denevérfaj, amit stílusosan vámpír-denevérnek neveztek el. Kb. pont azért kell nekik a vér amiért a szúnyogoknak. A helyiek marháin okznak kisebb-nagyobb károkat, fő probléma a szokásos veszettség-fenyegetettség az állatokra.

2014. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
34%
Én állithatom hogy igen léteznek. Az egyik este sétáltam haza felé és úgy éreztem követnek. Mindig megfordultam de sosem láttam ott senkit. Egyszer csak valaki elém ugrott és a következő amire emlékszem hogy reggel az ágyamban ébredtem 2 piros folttal a nyakamon. Nem tudom hogy került oda és azt sem hogy hogyan kerültem haza.
2014. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, de egyszer összejöttem egy vámpír rajongó csajjal, aki megharapot napokig fájt a nyakam még orvosnál is voltam azóta kerülöm az ilyen mániákus nőket csak azt tudom mondani, hogy vigyázzatok velük mert bizony harapnak.

Agent J

2014. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róluk, de nem Songokutól, hanem személyesen Dermesztőtől. Persze még azelőtt, hogy Tránk kettészelte. Aki Vegita jövőből jött fia. Aki Bulmával fog később összeházasodni.
2014. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem léteznek,és max csak mesét írhatok neked ezzel kapcsolatban..
2014. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 pillanat Goku én vagyok akkor most rólam van szó a csillagharcos Gokuról? mert most akarom átlépni a megaarcosi szintet nem szeretném, ha tanúi lennétek az átváltozásomnak.

Üdv, Goku=Agent J=Petrik Jean ;)

2014. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy léteznek vámpírok. Viktor is a nép vérét szívja.
2014. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már megint? Komolyan nem unalmas még? Nem, senki nem tudta hitelt érdemlően alátámasztani a vámpírok létét. Se a zombikét, se a farkasemberekét, se a Molyemberét, se a Jetiét, se a kakimatyikét, stb.
2014. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
3600-adjára sem! Igaz történetet meg biztos,hogy nem fogsz hallani mert azt már vagy az egész világ tudná vagy pedig az a személy aki látott is már egyet (nem hiszem,hogy ilyen lenne sőt biztos,hogy ilyen nincs.) biztos,h nem fogja leírni ide és valószínűleg senkinek sem mondaná meg.
2014. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod,azaz írod.. :)
2014. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!