Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés. (Bővebb lent)?

Szellemidézés. (Bővebb lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.! A nagymamám már 1-2 éve meghalt..Nem tudtam tőle elbúcsúzni.MOst megszeretném tenni,és pár kérdést feltenni neki.Ez bajba sodorhat?Esetleg a családunkból megidézni is bűn,esetleg gonosz démon? Nem tudom,tanácstalan vagyok..Soha nem próbáltam még.3-man lennénk,2 barátnőm,és én.Azt írják,az szellemszám.Vagyis páratlanul semmiképpen se menjünk..De máshol meg kifejezetten ezt kérik,hogy 3-man menjünk..o.O Más kérdésem,hogy mit kéne csinálnunk?Sokféle megoldást találtam,deee..semelyik nem volt az igazi.Táborban leszünk,ezért sajnálatos módon nem tudunk gyertyát vinni.Tükörrel nem szeretek játszani.:D Nem kérnék ilyen hozzászólást,hogy " ez baromság!,"Úgysem lesz semmi!" ,"nem léteznek" stb..Megköszönném a normális válaszokat! :)

2014. jún. 1. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdés nem a tudomány, hanem az ezotéria rovatba kellett volna tenned...
2014. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem javaslom az ilyesmivel való játszadozást.

Az van, hogy a halottakkal semmilyen formában nem lehet kapcsolatba lépni. Tehát ha meg is jelenne szellem, az biztosan démon lenne.

2014. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért biztosan démon?!... És az mit tud csinálni?Kedves 2.kommentelő..!
2014. jún. 1. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy mit tud csinálni a démon? Például megszáll vagy árt neked, esetleg megöl, persze nem úgy hogy beléd vág egy kést vagy ilyesmi, hanem mondjuk okoz egy halálos betegséget, esetleg agyvérzést infarktust. Természetesen képes arra, hogy bármilyen ember alakját magára öltse, még akár Jézus képét is felveheti.
2014. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ehelyett azt javaslom, hogy imádkozz a Jó Istenhez, és talán választ kapsz azokra kérdésekre, amit a nagymamádnak tennél fel.
2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttad-e a rítus című filmet, ami részben igaz történeten alapul, elég durva dolgok vannak benne. Mellesleg a Jó Isten nem véletlenül tiltotta meg az ilyesmit, mivel a tudatos éned védi az elmédet, attól hogy különböző démonok megszálljanak, azonban ha megpróbálod kikapcsolni a tudatodat különböző szellemidéző meditációs módszerekkel akkor már nem véd meg semmi. Tudományosan is bizonyított, hogy a túl mély aktív meditáció (amikor túlságosan ellazulsz, és próbálsz dolgokat elképzelni de már kb az elalvás határán vagy) nagyon veszélyes lehet mivel a tudatalattidból különböző rejtett dolgok jöhetnek elő, amik pszichiátriai betegségeket okozhatnak például skizofrénia, mániákus depresszió kényszeres téveszmék. Olvasd el Móni történetét, hogy járt mikor ilyen szellemidézős módszerrel próbálkozott (agykontroll) [link]
2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hagyd békében nyugodni a nagymamádat, hagy pihenjen a lelke

ha meg is idéznéd, ő már nem ugyanaz lenne, akit ismertél

ez nagyon veszélyes játék, ne idézz

2014. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj ki a temetőre és ott a sírjánál mond el neki az érzéseidet.

Ne idézd, mert a Biblia is tiltja. A halál után mindenki kerül egy adott helyre. Ne lepődj meg, ha utána furcsa dolgokat fogsz tapasztalni. A környezetemben élők között is volt ilyen. Az ilyesmi "szeánszokon" nem a családtag jelenik meg, hanem egy démon, aki elhiteti, hogy ő a családtagod, hogy megtévesszen.

Ez nagyon veszélyes és nem ajánlom!

Ha már azt írtad, hogy ,,táborban leszünk" az már elhatározás.... majd meglátod mi lesz!

2014. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én gyertyakörben szoktam emlékezni anyumra. Négy égtájra a saját elemgyertyája, a pentagramma csúcsára egy fehér. Meggyújtom, behunyom a szemem és gondolkozok, emlékezek, próbálok segítséget kérni. Eddig semmi baj nem volt belőle, de nagyon megnyugodtam közben, a végén, úgy éreztem, anya tényleg velem van egy kicsit.


Tükörrel ne, attól én is félek, de a gyertyázás szerintem jó dolog. Mondjuk konkrétan soha nem hívtam a lelket magamhoz a szobába.

2014. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 elli12 válasza:
Szerintem próbálkozzatok füstölővl. Én így rendszeresen tudok bszélgetni a halott barátommal. Aúgy ha 5 alatt vagytok lényegtelen.
2014. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!