Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történne ha bebizonyosodna...

Művész Úr kérdése:

Mi történne ha bebizonyosodna a szellemek, manók stb legendák létezése? Tehát hogy valós létező lények? Szakemberek válaszát várom!

Figyelt kérdés

Akkor sokak elvesztenék a fejüket és kitörne az anarhia?

Némelyek összeroppannának?

Yuriko mondái igazak lennének?

Általában ilyenkor mikor szellemeket látnak kamu.

Többnyire csak fake videók h nézettséget szerezzenek.

Okorban is ismerték a szellemeket és tisztelték őket.

Kiskoromban énis láttam őket.

Akkor most elmeroggyant lennék?

Természetesen csak kiskoromban láttam,mostmár nem.

!tényleg


2014. jún. 25. 20:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

"Néha egyszerű dolgok mögött,bonyolult dolgok rejtőznek,csak a sorok közt kell olvasni és mindenre fényderül"


Albert Mochovo

2014. jún. 25. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi. Néhány napig ezzel lenne tele a híradó az összes országban, aztán meg mindenki a saját életével foglalkozna tovább. Minden csoda három napig tart.


Megjegyzem, nem vagyok szakember, de nem hiszem hogy itt Gyiken túl sok szakembert találnál, főleg ebben a kategóriában :)

2014. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem úgy működik, hogy egyszer csak kiderül, hogy 755736865675354365723466245646723126416 alaptalan dolog igaz. Ezt hogy képzelted, hogy egyszer csak találsz valami bizonyítékot, ami a világon minden ilyen legendát, mítoszt igazol? Nem igazán tudok elképzelni ilyen bizonyítékot.

Ha kiderül, hogy 1 igaz, például mondjuk szellemek léteznek, akkor ezt beépítjük a jelenlegi tudásunkba, kísérleteket végzünk rajtuk, hogy megtudjuk pontosan miből állnak, a bizonyítékhoz illesztjük a tudásunkat.

Nem voltál elmeroggyant. Az ilyesmi sok gyerekkel előfordul, beleértve engem is. Az én szüleim hittek a reinkarnációban, ezt tanították nekem, és én is képes voltam "visszaemlékezni" korábbi életeimre. Ez a megfelelni vágyás és az erős fantázia eredménye. Amire emlékszem ezekkel az "emlékekkel" kapcsolatban, onnan nyilvánvaló, hogy a korábbi ismereteimből építkeztek, így mára tudom, hogy nem voltak igaziak. De ettől még nem vagyok és nem is voltam őrült. Csak kisgyerek, könnyen befolyásolható és extra fantáziadús elmével.

2014. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dennis Moore ***** válasza:
87%
A Föld lakosságának döntő hányada jelenleg is meg van győződve arról, hogy kitalált lényekkel van tele a bolygó (istenek, szellemek, földönkívüliek, manók miegymás). Szóval ez maximum minket érintene komolyabban, akik nem hiszünk semmi ilyesmiben.
2014. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Mi történne egy olyan világban szerinted ahol millióan hisznek egy istenben, aki várja őket a mennyországban?

Aki hisz bizonyíték nélkül is hisz, aki nem azt semmivel sem lehet meggyőzni.

2014. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Aki nem hisz, meg lehet győzni!

Bizonyítékokkal, reprodukálható kisérletekkel.

Az ókorban sem "ismerték", hanem csak hitték létezésüket a szellemeknek.

Lénaeges különbség!

2014. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
kiskorodban láttad őket ,ezt gondolom azért írtad kérdező, mert minden amcsi filmben az van hogy az ember csak gyerekkorában látja ezeket a lényeket! bravó! -vastaps-
2014. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne meggyőzni másokat, azokat is akik nem hisznek benn? Simán meglehet, ÉLŐ bizonyítékkal. A technika világa olyan fejlett, hogy fake képekkel és videókkal senkit nem lehet meggyőzni, de ÉLŐ példával simán! Egyébként jah, sokan megilyednének, mivel az emebrek mindig tartanak az új dolgoktól.
2014. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"kiskorodban láttad őket ,ezt gondolom azért írtad kérdező, mert minden amcsi filmben az van hogy az ember csak gyerekkorában látja ezeket a lényeket! bravó! -vastaps-"


Azért írtam hogy a rejtvényt kiegészítsem és így értelmet nyerjen.De úgylátom még senkinek sem esett le és ez szomorú.

2014. jún. 26. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Művész Úr, talán szellemet látott a közelmúltban? Nem bűn az. Az én környezetemben mindenki tudja, hogy abban a formában léteznek, ahogy mi is fogunk, ha meghalunk, mire ez a mentegetőzés?
2014. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!