Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elméletben lehetséges? Hogy:

Elméletben lehetséges? Hogy:

Figyelt kérdés

Egy démon úgy ''zaklassa'' az embert, hogy a lelki szemei elé vetíti a képét, vagy valamilyen állatról az embernek ez a démon jusson az eszébe?

És emiatt mondjuk azt hiszi valaki az ártalmatlan állatról, hogy veszélyes. Hiába van milliószor a szájába rágva.. gyermekkortól állandó a félelme.



2014. júl. 8. 18:00
 1/10 anonim válasza:
Szia,írj privátot mert egyrészt érdekel,másrészt kevés az infó de lehet tudok segíteni,tapasztaltam egyet s mást :D
2014. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, írtam.
2014. júl. 8. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért írhatnál ide is, mert más is kíváncsi :)

Szerintem igen, lehetséges.Ez már nekem is megfordult a fejemben.

De hogy érted, hogy "szeme elé vetíti a képét"? Minek a képét?

Volt amúgy hasonló élményem.Aminek következtében ártalmatlan állattól féltem.De olyan is előfordult több alkalommal, hogy saját kutyánk, aki amúgy szeretet, nem ismert fel.Ezekben az esetekben határozottan az volt a benyomásom, hogy valaki/valami mást láthatott helyettem, máshogy ez nem igen fordulhatott elő és irtó furcsa helyzet volt.És arra gondoltam, talán az állatot befolyásolta valami...

2014. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem,. nem lehetséges. Démonok ugyanis nem léteznek.


Az viszont lehetséges hogy indokolatlanul félsz pl. egy állattól. Ezt hívják úgy hogy fóbia.

2014. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A sajátját, vagyis ahogyan a számunkra a legijesztőbb.

Ez a kutyás érdekes! Azt mondják, az állatok látják is ezeket a dolgokat.

Nem tudom mi lehetett.

2014. júl. 8. 20:31
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem is csak puszta irtózás.. hanem, mintha komolyan bántani tudna egy nyamvadt kaszáspók. Nyilván nem tud.. értem. De

attól még van ez a hülyeség.

Ja, fóbia :) Lehet másnak is ilyen. Nem tudom.

2014. júl. 8. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb állatos fóbiák a pókfóbia, kígyófóbia, rovarfóbia, féregfóbia (fú mennyien szaladnának ki a világból inkább minthogy megfogjanak egy földigilisztát! Na ők s elesznek nagy horgászok).


Rentgetegen rettegnek a kutyáktól, denevérektől (pedig sosem akad a hajadba), egyesek a macskáktól.


Nagyon gyakori.

2014. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, eltudom képzelni, hogy fel tudja venni, ill kivetíteni a számunkra legijesztőbb formáját.De a leg vonzóbbat is.Mindkét esettel találkoztam.Gyermekkoromban hosszú évekig a nyúltól féltem-rettegtem,mer arról az állatról jutott valami az eszembe, pedig valójában nem volt ezzel az állattal semmi ijesztő élményem.Csak valami hasonlóság lehetett....

Aztán idősebb fejjel persze rájöttem, hogy a nyusziktól nem kell félnem, mert azok aranyosak, és amit én láttam az valójában valami egész más volt...

2014. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rovarfóbiás vagyok. Sajna már gyerekkorom óta a katicabogaraktól irtózom. Sokan visszaélnek ezzel (ijeztgetnek). Sokszor sírtam már miattuk, hogy miért nem tudják megérteni a fóbiámat. Nem változot semmi azóta. Nemtudom de én a katicabogárnál érzek mmindig valami nagyon nagyon furcsát. Mintha gonosz lenne. Pedig tudom, hogy nem bánt. De akkor is borzalmas. Örülj ha te nem vagy fóbiás.


U.I: érdekes a békákat simán megfogom.

2014. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen megértelek. Bár én nagyon aranyosnak találom a katicákat :)
2014. júl. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!