Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan köztetek aki tényleg...

Van olyan köztetek aki tényleg látott szellemet? ( Van egy tudományos (fizika) elméletem amit, ha bebizonyítok elmélettel, akkor azt el szeretném küldeni egy egyetemnek. ( Kérlek ne vicceljetek mert komolyan gondolom amit írtam! )

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lefogadom köze van a kvantumgravitációhoz. :D
2014. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha komolyan gondolod, az baj. Humorban gyenge lenne, tudományban kinevetnének. Itt pont jó.
2014. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sztem láttam.

Papám 2005be halt meg ott voltam mikor meghalt. Ült a széken a mama meg ébresztgette hogy: Bandi keljél mi van veled?! Utána monda el mama hogy meghalt. Nem hatott meg mert kicsik voltunk és nem is ismertem annyira mindig csak leszidott egyhelyben kellett ülni meg se szabadott mozdulni ha ott volt. Nem is szeretett minket. Miután meghalt rá pár évre mikor mamánál aludtam külön szobába aludtam volna ránéztem az ajtóra és egy fehér árnyat láttam elmenni lassan az ajtó előtt . Aztán kinyitódott az ajtó de az sztem csak a huzat miatt mert nyitva volt az ablak az ajtó meg nem volt rendesen becsukva be volt hajtva. Nagyon félek a szellemektől. Szerencsére eddig csak ez az egy esetem volt.

2014. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet vmit bizonyítani elmélettel?:)
2014. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Kvantumfizika bizonyítja a szellemeket, ez nem új ! http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..


Magyar főtáltos írt ebből könyvet és kvantumfizikát tanít a szellemgyógyászat óráin "Téma:


- Kvantumfizikai ismeretek


- Az új univerzális emberi modell és analógiája" [link]

2014. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Az ostoba emberek arra hivatkoznak, amit látnak. Azzal nem számolnak, hogy az embernek a szeme az az érzékszerv, amit a legkönnyebb átverni. Ráadásul csak annyit képes érzékelni, amennyire ki lett találva, felfogni a körülötte lévő 3d-nek nevezett illúziót.
2014. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hé, nyomasd az elméletet. Szerintem ürítsd ide névvel, aláírással, és screenshotold le hogy ne tudjuk ellopni.


99% hogy nem kell tovább foglalkoznod vele utána :D


De adunk esélyt annak az 1%-nak is!

2014. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És láthatjuk a gyk legszemetelőbb háziállatát, Zoltánt is. Szia, Zoli.
2014. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én láttam, de nem tudom, ez miben segíthetne...
2014. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sokmindent látok régóta ,ha tudok segíteni ,akkor segítek!!! Írj!
2014. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!