Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehetett?

Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés
Egyik este nagyon szomorú voltam, sírtam is, már éjfél után volt, és azt éreztem mintha valaki simogatnà a hátamat. Nem ijedtem meg, meg semmi, hanem inkább megnyugodtam és rögtön elaludtam.:o

2014. aug. 31. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa dolgok az ilyenek... Örülj neki, hogy ezek szerint valószínűleg jó szándékú valami... vagy lehet, hogy elaltat, hogy felfaljon :D Viccen kívül ne aggódj és ne félj az ilyenektől, mert egyrészt lehet, hogy beképzelted, másrészt ha valami gonosz, akkor az a félelmedből táplálkozik valószínűleg. De ha nyugtató érzés volt akkor valószínűleg semmi gond. Nekem volt, olyan, hogy arra ébredtem hogy egy fekete kéz integet az ágyam mellett felem... én megijedtem és anyit nyögtem ki, hogy: Szia! Éééés aludtam tovább. :D


Üdv.: Az Időtlen

2014. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A keenó manó volt, óvakodj tőle.
2014. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a makói hagymadémon volt, másnéven hagymaember, veszélyes, vigyázz vele!
2014. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!