Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valamilyen misztikus...

Van valamilyen misztikus jelentése ennek? (jobb kéz erein 2karcolás magától)?

Figyelt kérdés
szóval ha egy ember lefekszik aludni úgy hogy semmi nincs a jobb kézfej alatti erein és reggel úgy kel fel,hogy 2db egymástól fél centire 20°-os dõlésszögben 1centis karcolás jelenik meg mintha egy tüvel bekarcolta volna?
2014. szept. 4. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy hadonászol álmodban?…
2014. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja és atompontosan párhuzamosan atompontosan ugyanolyan hosszúságú csík keletkezik szerintem.is
2014. szept. 4. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden este nagyítóval nézed át magad karcolásokat keresve? Rajtam millió olyan karcolás van, amit csak késöbb vettem észre. Vagy az ágyból kilóg egy csavar, vagy egy szálka, egy keményebb toll a párnából, a takaró/párna cipzárja, egy törött gomb...stb. Meglátsz magadon egy karcolást, és az már rögtön csak a sátán műve lehet?
2014. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Természetfeletti lénybe rakni ezt a kérdést?Ez vicc :D Na de a kérdéssel kapcsolatban:Ez elég furcsa mivel nekem is pont ugyan ott van (jobban lebarnulok akkor erősen látszik) és 4 haveromnak is pont ugyan azon a helyen.Mi is már gondolkoztunk ezen mivel mi 4 en elég sok bunyóba vettünk részt anno :) csak az volt furcsa hogy mind annyiunknak pont ott van az a karcolás de tuti nem természetfeletti:)
2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

> „ja és atompontosan párhuzamosan atompontosan ugyanolyan hosszúságú csík keletkezik szerintem.is”

Még nem egészen sikerült értelmeznem ezt a mondatot(?), de szerintem mérd meg tolómérővel, vagy legalább körzővel hasonlítsd össze őket! Ha atomi pontossággal nem is, de tizedmilliméterre pontosan látni fogod, hogy nem ugyanolyan hosszúságúak.

2014. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy emos szellem volt.
2014. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2014. szept. 4. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:

> jobb kéz erein 2karcolás magától

Tőlem?

2014. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez a poén kb az elõzõhöz hasonlóan jó ezért kapsz egy :D-t
2014. szept. 9. 04:26
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy kajakra mondom ez tök király,hogy elviccelitek ezeket a misztikus hülyeségeket mert aki fél ettõl az már csak röhög rajta.
2014. szept. 9. 04:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!