Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemes filmekben/videókba...

A szellemes filmekben/videókban miért rakják sok helyen a székeket egymás tetejére?

Figyelt kérdés
Mint valami művészet amivel magukra vonják a figyelmet... mi a jelentősége? Vagy ha ez mind kamu, nem is egy démon/szellem csinálja, miért van még is egy csomó helyen ez? Valami valóságalapja csak kell lennie..

2014. szept. 16. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te azt hitted szellemek és démonok csinálják? De aranyos...
2014. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom higgyek-e benne vagy nem.. mivel nem láttam még szemtől szembe ilyet. Ezáltal Istenben sem hiszek de ez teljesen más téma. Engem az érdekel hogy "akár léteznek akár nem", miért van ez a székes/bútoros dolog?
2014. szept. 16. 17:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a valóság unalmasabb a filmeknél és a meséknél, ezért úgy mutatják be, hogy érdekesebb, feltűnőbb legyen.
2014. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ez egy olcsó filmes trükk! Direkt rakják oda a széket, mert aztt könnyű mozgatni szánalmas!
2014. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt a szánalmas,hogy nem tudsz írni,kedves utolsó.:)
2014. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

És ha tudja hogy a pincébe ott van egy démon a sötétbe mer ugye ott van a villany szekrény akkor mi a fenéjéért botorkál le mondjuk én momentán elhuznák a pipába


Ja azért hogy mozizás közben szét rágd a popkornos zacsekot

2014. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

- Inkább azt a szánalmas,hogy nem tudsz írni,kedves

utolsó.:)

- Hát neked sem ártana fellapózni a helyesírási szótárt. :D :D :D :D

2014. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy valószinüséggel azért, hogy a padlón több helyük maradjon a szereplőknek a mozgásra.
2014. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 17. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Szefi sztikus eset vagy
2014. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!