Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges az, hogy "követ a...

Lehetséges az, hogy "követ a halál"?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategoria, de talán itt van aki komolyan vesz...

Valahogy azt érzem, hogy a"fejem felett lebeg a halál". Mindig ahova megyek vagy menni akarok ott valaki meghal. Igazából (jobban belegondolva) már több mint 10 éve. Decemberben kezdődött, akkor halt meg az első ember a környezetemben, majd egy fél évvel később egy másik. Ekkor még csak azt hittem, hogy véletlen. Ám ez után sorra halnak meg körülöttem... Barátom meghalt (vonatbaleset) majd 2 hét múlva memtünk volna bulizni, de engem behívtak dolgozni, abbol a bulibol hazafele jövet 4-en haltak meg (autó baleset), nem sokkal később barátnőmet agyonütötte az áram... És még sorolhatnám...

Ma viszont tudtam, hogy baj van. Nem is aludtam tegnap este. Nem bírtam, mert amikor lecsuktam a szemem egy idős urat láttam. Ma munkából hazafele gázolt a vonat, bár az úr (akit elgázolt) hason feküdt, de láttam az ősz haját... ugyan azt az ősz hajat amit álmomban. Egyszerűen szörnyű érzés fogott el és egyben mégis valami melegség járt át.


Sajnos már nem tudom elhinni, hogy ezek véletlenek. Inkább már nem is barátkoztam senkivel egy idő után (és a régi kapcsolataimat is megszakítottam), de ez már idegileg kikészít, hogy már nem csak az ismerőeimet éri el...

Mit tegyek? Zárkózzak be egy szobába és ott töltsem a maradék időmet?


Légyszives trollok ne írjanak. Így is félve írtam ezt le, demár nem tudtam magmban tartani.



2014. szept. 23. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy te idézed elő mások halálát. Inkább arról lehet szó, hogy megérzed azt ha valaki meg fog halni. Az agy akár telepátiával is szerezhet információkat. Például ha valaki öngyilkosságra készül, biztosan megéreznéd. Ahogy azt is ha valaki halálos beteg és néhány napja van hátra, persze a betegségének külső fizikai jele meg szinte semmi sincs. Ahogy ezek szerint azt is megérezted, hogy buliban a társaid nem megfelelő lelkiállapotban fognak majd kocsiba ülni. Ne bújj el a világ elől, inkább hasznosítsd ezt a képességedet, mondd el mi a megérzésed és figyelmezteted az embereket.
2014. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jo nagy troll vagy.. :)
2014. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet!

Mindenkit követ a Halál, aztán, ha utoléri, akkor nyekk!

2014. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt olyasmiről lehet szó, hogy véletlenül történt a környezetedben egy-két haláleset, ami téged megviselt és ezután természetesen még jobban féltetted a szeretteidet és mivel a halálesetek jártak a fejedben, így aztán azokat jobban észre is vetted e mellé még jöhetett az is, hogy úgy tűnik, jók a megérzéseid.Nos, mindezt összeadva neked ez úgy jön le, hogy "követ a halál", pedig nyilván nem ez a helyzet.Pár tény, hogy sok tragédiát láttál.

Az a baj a megérzésekkel, hogy nem tudhatjuk biztosan kit és mikor fenyeget baj, ha meg mégis érezzük, kivel fog történni, nem merünk szólni, nehogy feleslegesen megijesszük, vagy bolondnak nézzen.

2014. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek nekem hazug csúnya!
2014. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csabika1971 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy követne. Ért 1-2 trauma ami megviselt és az miatt érzékeny lettél ebben a témában. És most már bele is látsz az életedbe dolgokat. Mert figyelsz a hírekre, hogy hol és ki halt meg. Az átlag emberek mag csak azzal foglalkoznak ha egy ismerősük halálozik el.

Nagy az emberiség és ha erre figyelsz mindig is fogsz ilyen halálesteket találni amik a környezetedben történnek. Próbálj túl lépni rajtuk és nem foglalkozni velük. Inkább éld az életed, mert ez a gondolkodás nem vezet sehova s csak tönkre teszed magad.

2014. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdést nem trillkodásbol írtam, ilyennel nem viccelnék.

2014. szept. 24. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
En vágyok Lufi Geller es lááátom ho hazudsz!
2014. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!