Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhetnek farkasemberek,...

Létezhetnek farkasemberek, hiszen nagyon sok észlelés van?

Figyelt kérdés

Az egyik olyan dolog, ami szerte a világon foglalkoztatja az embereket: a farkasember tényleg létezik? Sokak szerint igen és ezt bizonyítani is tudják: a neten számos videót és fényképet találhatunk ezekről a furcsa lényekről, azt azonban hogy melyik valódi, nem tisztünk eldönteni. Egy biztos: a mendemondák hátterében igen is van valami… Leleplezzük!


Állítólag egy különös átok áll a háttérben, ami szerint bizonyos emberek, teliholdkor hirtelen vérfarkassá, farkasemberré változnak és ilyenkor, minden jó tulajdonságukat hátra hagyva, vérengzésben kezdenek. A pár éve napvilágra kerülő videón is egy ilyen lényt sikerült megörökíteni…


[link]


2013. március 8-án a 6-os főút egy magányos szakaszán, közel Grand Rapids településéhez, Dawn Hepp megállt, hogy segítsen egy elakadt autósnak. Amikor kiszállt a kocsijából, látott ugyan egy timber farkast, de nem tartotta veszélyesnek. Épp az autóshoz fordult, hogy beszéljen vele, amikor a farkas ott termett a semmiből. Állkapcsai a nő nyakára záródtak, de Hepp szerencséjére kabátja megakadályozta, hogy az állat jó fogást találjon rajta. Amikor a farkas szorítása lazult, megfordult és belenézett a lény szemébe.


„Amint hátat fordítottam, a farkas hirtelen nekem ugrott és minden, amit éreztem, az a szőr volt az arcomon és az állkapocs a nyakam körül.” – mondta Hepp a National Postnak.

[link]


Ilyen észlelések tömkelege van. Szerinted vannak farkasemberkék?


2014. okt. 31. 17:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#8 hát hogyne :D
2014. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!