Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Élnek vámpírok?

Érdeklödő14 kérdése:

Élnek vámpírok?

Figyelt kérdés

Sziasztok szerintetek élnek vámpírok ? Hol tudok tájékozodni ezen a téren és hol tudok utána járni ezeknek a dolgoknak?

Előre is köszönöm,Érdeklödő14



2014. nov. 17. 19:49
1 2
 1/19 VaTa94 ***** válasza:
Jah itt a wiki [link] bár nem hiszem hogy ezekre gondoltál, amúgy biztos élnek vámpírok (amit az emberi elme el tud képzelni az létezik létezett, vagy létezni fog azt nem tudom, hogy a földönkívüliekre is igaz -é ez az okkultista állítás) nézz inkább Hellsing -et az vámpíros és nem gagyi.
2014. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2014. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Éjjelente figyelem ahogy alszol. A lüktető vénádra vágyom és a véredre szomjazom. Úgyhogy igen, létezem. :)
2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjál már ilyen hülyeségekkel...
2014. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem léteznek, csak nem olyan formában, ami a köztudatban létezik, nem hiába volt a múltban rengeteg gyanusítgatás az emberek közül, hogy valamelyik vámpír.
2014. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Élni biztos hogy nem él, max. "létezik". De nem a valóságban. Legalábbis nem ebben.
2014. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat egy fajta vampir letezik...

Ugy hivjak hogy energia vampir ez nem a vered szivja le hanem az energiad . De hogy jobban erts erre egy pelda hogy csaladon belul is lehet,ez olyan hogy pl: Anyukad nem enged sehova evvel te ideges leszel es rosszul esik mert csak rad figyel es ezt te nem szeretned stb. Atvitt ertelemben ja es ha van rajtad energia vampir az is lehet maga az a szemely sem tud arrol hogy o az mert ez nem mindig tudatos. De masik pelda: A baratnoddel vagy es elvezed a tarsasagat evvel te ugy erzed hogy feltoltodsz jol erzed magad es o kozben eszre sem veszi de gyengebb lessz. Remelem kitudtam fejteni neked.

2014. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Diszlájk ***** válasza:
88%
Természetesen élnek vámpírok, mert mindazok vámpírok, akik másokon élősködnek.
2014. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. De csak baracklevet iszom.
2014. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi koze van a vampirokhoz az ordognek.

De legalabb egeszseges eletmodot folytat :D

2014. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!