Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem vagy halucináció?

Szellem vagy halucináció?

Figyelt kérdés

Üdv elöző hétvégén haza fele jövet a buliból érdekes dolgokaz láttam. fényeket és ember alakokat. beszéltem hozzájuk de nem válaszoltak. nos azt akarom meg kérdezni hogy ezek szellemek voltak vagy csak azért volt mert be voltam állva mint a bab karó?


18.F



2014. dec. 4. 18:09
 1/7 anonim válasza:
100%

Mivel be voltál állva, mint a babkaró, igen valószínű, hogy transzba estél és a sámánok képességeihez hasonlókat magadhoz véve kaput nyitottál a két világ között, tudat alatt. Viszont a válasz érzékeléséhez még túl messze állsz a sámáni szinttől, ezért javaslom, keress fel egy ezotériával foglalkozó szakembert, hogy tanácsot adhasson a képességeid továbbfejlesztéséhez, mert ritka a hozzád hasonló ember a mai világban, és a tehetségeket nem szabad veszni hagyni.


Hülye kérdés, hülye válasz.

2014. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szikrázott a szemeid az italtól.
2014. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a buliban meg az utcákon előfordulnak fények, meg emberalakok.Majd megszokod.
2014. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

"csak azért volt mert be voltam állva mint a bab karó"

Örömteli, hogy magad is észrevetted a reális megoldást.

2014. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már értem miért nem akartak adni a spangliból :D :(
2014. dec. 5. 21:21
 7/7 anonim válasza:
2014. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!