Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy néz ki a szellem?

Hogy néz ki a szellem?

Figyelt kérdés
Láttam hozzàszólàsokban, hogy többen láttak már szellemet. Hogy néz ki?

2014. dec. 13. 16:44
 1/10 Razorclaw ***** válasza:
én láttam a tvbe egyszer olyan mint a füst , valamikor meg nem látszik !!! tv2-n ment !! ott volt! nem kamu
2014. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már láttam!

[link]

így néz ki :)

2014. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Ez olyan mint Zimmer Feriék :D
2014. dec. 13. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
még senki sem látott szellemet de tudjuk hogy léteznek mert azt mondta a szomszéd pistabácsinak a marikanéni hogy a piacon az árus azt mondta neki hogy a fia látott egy embert aki azt állította hogy a kutyája látott egy szellemet aki azt mondta hogy látott egy szellemet.
2014. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ozmium42 ***** válasza:

Vesd össze a két állítást:


- A lélek nem anyagi, nem vizsgálható, másik dimenzióban létezik stb.

- A szellem látható, tehát fotonokat bocsát ki vagy ver vissza, és ezért puszta szemmel érzékelhető, sőt, hőmérséklet ingadozásról és hangokról is beszámolnak.


Mindezek mérhető, fizikai dolgok. Hogyan lehet a két állítás egyszerre igaz, hiszen kölcsönösen kizárják egymást!


Megoldás: sem lélek, sem szellemek nem léteznek, a szellemek látása és hallása csak félreértés.

2014. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában olyan, amilyennek elképzeljük.
2014. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig úgy sejtettem hogy csak behaluzzák ,mostmár nem sejtem, hanem tudom.
2014. dec. 13. 20:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem léteznek szellemek.
2014. dec. 13. 21:26
 9/10 Vacuolum ***** válasza:
Mi az, hogy nem léteznek ezen például több is van és még egy keresztet is felgyújtottak!!!!!!!!! Nem elég, hogy léteznek még veszélyesek is, láthatóan a keresztényekkel van bajuk. [link]
2015. jan. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vacuolum ***** válasza:

Bocsánat a rémhír keltésért, egy ebben a témában szakosodott amatőr ismerősömmel rájöttünk, hogy ezek a szellemek csak nagy baj esetén lehettek ennyien mert amúgy a cukor aurájuk miatt (pont úgy mint a fizikában a diffuzió jelensége) nem lehetek volna ennyien!!!!!!!

Szóval ekkoriban elég nagy szárazság volt Floridában és a kereszt kigyulladt és a szentlélek ereje hívta oda a szellemeket, hogy eloltsák azt.

2015. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!