Valaki segítene?

Figyelt kérdés

házi szellemek:(egy sorozatba volt róluk szó)

családod része ugyan úgy kell vele bánnod mint a gyerekeiddel... a házi szellem arra való hogy segítsen a ház körül... általában a sarkokban él ezért jobb ha a sarkok tiszták.. jobb a béke... másodszor ha veszekedsz valakivel akkor ők ezt nem tűrik és közbeavatkoznak pl: levernek egy vázát stb. viszont este hálátok jeléül tegyetek ki egy pohár tejet de csak tiszta pohárba mert különben nem kell nekik.. nem isszák meg hanem hogy is mondjam át jár rajtuk és megmutatják jó oldalukat és amit eldugtak előlünk tárgyakat azokat visszateszik stb..

ez igaz lenne?



2014. dec. 24. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nem segítünk és (mert) nem igaz.
2014. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Passiflora ***** válasza:
39%

"ez igaz lenne?" - Nem.


Boldog Karácsonyt neked is és mindenki másnak!

2014. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha létezne szellem-lét nyilván az ember nem azért halna meg, hogy segítsen a ház körül. Ez egy ostobaság, nem tudom melyik sorozatban hallottad ezt, de ha te ezt komolyan veszed nem vagy normális.
2014. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2014. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Legoman ***** válasza:
100%

Vannak jó szellemek, akik segítenek neked, de lehet akár egy angyal is, bár ezt kétlem, mert ők nem vernek le tárgyakat. Nem kell nekik pohár tejet adni se semmi, ha nagyon szeretnéd, akkor csak megköszönöd nekik. De még nem hallottam olyat, hogy házi szellem. :) Nem baj, most már ezt is tudom. :D

Viszont, ha zavar, akkor mindenképp el kell küldeni.

2014. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Valaki segítene?"

Igen.

2014. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek az a valosag amit megel. ha valakinek ez igaz akkor igaz is lesz. es ebbe nincs semmi kivetnivalo. sot ez aranyos is. nekem egy olyan kellene mint Dobby a Harry Potterbol :D
2014. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
es mielott belemkotnenek , tudom hogy Dobby hazimano de ennyi erovel azok se leteznek ,pedig vigyazni kellene az ilyen kategorikus kijelentesekkel, hogy egybol ravagjak itt sokan hogy nem- meg nem vagy normalis ha hiszel ebbe. miert ok honnan tudjak hogy nincsenek? es hogy ilyenek pont nem? nem tudjak bebizonyitani, mi se az ellenkezojet, de aki hisz szep dolgokban, az mindenkepp gazdagabban el.
2014. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen konkrét jelekkel csak nagyon kevés képes jelezni, rengeteg ember van akik soha semmit nem fognak érzékelni a fizikai síkon kívül, ők még fiatal lelkek, ergo kevés életet éltek meg. Ki tudja, talán nálatok is van egy.
2014. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezen most muszáj volt elmosolyodnom olyan nagy hülyeség.Xd

Szerinted a halott embereknek az lenne a legnagyobb álmuk,hogy majd haláluk után menjenek idegenek házába,és tejet igyanak,figyeljék,mikor van veszekedés,hogy aztán leverjék a vázákat utána meg hálát várjanak és visszateszik az eldugott tárgyakat?:DDDD

Mert nem hinném.Persze most nem cikizni akarlak,gondolom te sem hiszed el ezt az egészet(vagy tévedtem)?,csak feletted ezt a kérdést megerősítésképp.

Három szóval:Ez nem igaz.

2014. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!