Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem e-világi lény! Aki ért...

Nem e-világi lény! Aki ért ezeknek a felismerésében segítsen kérem. (kérdést igényelt? )

Figyelt kérdés
A lény kinézete a következő volt: Egy barna csuklyás ruhát viselt, ami eltakarta a testét, csak a feje látszódott, amely egy madár koponya volt. kb 2m és 20-30 cm magas volt, nem beszélt csak figyelt. Mikor ránéztem átment a másik sarokba. Őt láttam egyedül, mikor az asztrálra kiléptem, de volt itt még két lény is, amiket nem láttam, csak a jelenlétüket éreztem. (Van egy démon kreálmány is a házban, ha valaki tud ebben is segítsen, mert elűzni nem sikerült, csak az eredeti démont átléptetni a fénybe).

2014. dec. 26. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudhatod hogy ez most látomás volt vagy mi a szösz.

De mindent a problémáiddal vonzol ami itt és most van és nem kell hozzá semmilyen asztrálba ellátogatni.


Ha megoldod a problémáidat a démonjaid is elhagynak téged.

Ha meg nem oldod meg, akkor ha elzavarod is vissza fog jönni :))))

2014. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A probléma a testvéremnek van, előző életéből fakad.. amit nem tudna megoldani, mert nem tudja mi is az pontosan. Reiki mesternél is voltunk, az ország egyik legelismertebbénél és nem segített neki ebben. Azért írtam ki, mert rám is kivetül az energia vámpírkodása, sőt az egész házra. A lény amit láttam, pedig nem volt látomás, mivel még most is a közelemben tartózkodik és érzem a jelenlétét. Mivel az asztrálon is megnéztem, hogy tényleg itt van-e, ezért még inkább bizonyos, hogy nem képzelegtem.
2014. dec. 26. 22:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami félé csirke és 2 méteres hmmm.... és még van belőle 2 hmmmm..... jó lenne nekem az ünnepekre megkopasztanám jól bepácolnám és mehetne a grill sütőbe, te piszok mázlista!
2014. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek démonok, más világból. Talán Kovács magyar Andrást lehetne megkérni hogy őzze el őket
2014. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Egy démon neked a büdös életben nem fog semmilyen fénybe lépkedni. Eleve a legnagyobb ostobaság elhagyni a tested, amíg ilyenekkel vagy körülvéve. Miért nem a tértisztítással foglalkozol inkább?
2014. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A démon úgy lépett át a fénybe kérlek szépen, hogy 2 másik szellem, akiket megkértünk (1 a kertünkben volt, Árpád korból származó) a másikat pedig én hívtam haza a közeli templom környékéről, miután megbénítottuk testvéremmel azt a dögöt, a szellemek vitték át a túloldalra, miután a táltos megnyitotta a kaput. Btw. Nem tudom démonok voltak-e, mert nem volt tőlük rossz érzésem mint annó a bátyámétól, nem tudom őket behatárolni, hogy pontosan milyen lények lehettek, de nem ártó jellegűek voltak, azt lemerném fogadni. Maximum energiát vettek el, mert többet aludtam 3 órával mint szoktam, ezen felül semmi rosszat nem tapasztaltam.
2014. dec. 27. 01:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére még mindig itt vannak, folyamatosan vibrálnak a lámpák ahol csak vagyok + a gyertya lángja is úgy lobog, hogy majd szét esik.
2014. dec. 27. 01:36
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#2


Mint mondtam minden problémád itt és most van és nem az előző életedben!!!


Minden más csak történet. Ugyanannak a problémának meg van a története a jelenben, gyerekkorban és az az előzőéletekben is. Ha egy történetnek elő kell jönnie a probléma feloldásához (tartozzon az időben bárhová) az elő fog jönni a maga idejében és nem tanácsos asztrál utazgatni hozzá!


Ami meg a reiki mestert illeti: aki egy kicsit is ismeri a reikit az tudja hogy a reikinek az ilyesmihez nincs sok köze. Egy reiki mester egy ilyen problémával szrt sem tud kezdeni csak jó sok pénzt elkérni érte.

2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Az egyedüli, aki elfogadható választ tud neked adni:

[link]

2014. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Trolololo.. xd
2014. dec. 27. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!