Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A figyelő létezik? :S

A figyelő létezik? :S

Figyelt kérdés
Szóval,a figyelő(the rake) létezik?Rohadtul be vagyok tőle fosva,mert az egyik osztlytársam elkezdett sokat phofázni róla én barom meg utána olvastam és most meg összefosom magamat miatta!Emiatt már alvási berögződéseim is vannak!Mit tehetek?Létezik?Létezhet?Hogy győzzem le az iránta táplált félelmemet?:S ÉRTELMES VÁLASZT VÁROK!Ja és ha már említettem a akkor,akkor hozzá teeszem nem érdekel a gereblye!:DMár lassan 2 éve rettegek tőle!ha egyszer este alvásnál megijedek akkor azonnal rá gondolok és felgyorsul a szívem,izzad a tenyerem,és rettegek,várom hogy valaki bejöjjön a szobámba pl anya hogy megtudjam van-e itt valami,mert nem merek odanézni!

#zgzr
2014. dec. 28. 15:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező az ima segít gyógyír félelmeinkben, én imádkozni szoktam. Te is kérheted Jézus Krisztus által a védelmet magadra a családra, sőt az otthonotokra is.


Saját szavaiddal is megfogalmazhatod, mert a szívből jövö imát az Úr meghallgatja. És megérezheted az Ő áldását védelmét.:)

2014. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 @$@$@$ válasza:
Nyugodj meg :D nem létezik.Azt hallottam, hogy ez egy creepypasta (bocs ha rosszul írtam le) ,de ez annyit jelent, hogy nincsen valóságalapja.A története is több sebből vérzik.Nincs mitől félned.
2014. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Hát régebben nem nagyon hittem benne!:S Még mindig van esélyem.de az a fura,hogy tegnap este Jézussal álmodtam.:P

Olyan 50es évek beli filmszerűségvolt hogy azt ondták benne nekem higgyek istenben,mert jól fogok járni!:PP

valami kapcsolódhat ehhez?

2014. dec. 28. 16:10
 4/31 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)Már nyugodtabban alszok!:)
2014. dec. 28. 16:11
 5/31 @$@$@$ válasza:
Meg is van a link: [link]
2014. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
a kukkoló létezik.
2014. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Legoman ***** válasza:
49%
Az első válaszolónak adok igazat, az ima tényleg segít. :)
2014. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)Még meghalgat ha eddig nem hittem benne!:P éss hát.....ateista voltam
2014. dec. 28. 17:29
 9/31 anonim válasza:
Mi az a figyelő?
2014. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szép álmokat.
2014. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!