Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellem van a házban hogy...

Ha szellem van a házban hogy tudnánk elűzni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
A racionális gondolkodás mindig beválik. Ha minden emberben tudatosul hogy a szellemek a képzelet játékai. A hőtágulástól vetemedő és ezért kinyíló ajtók gondos megjavítása is egy jó lépés. A padláson egerésző macska esetében meg be kell csinálni minden rést és akkor éjszaka nem járkál ott. A kacatok lehordása és a padlás kiürítése esetén meg egér sem lesz ami zörögjön. Szóval ilyesféle szertartások mindig 100 % hatékonysággal beválnak és elvégezhető teliholdkor, holdfogyatkozáskor, bármikor. A szellemek és démonok rettegnek a tiszta, racionális gondolkodású atmoszférától.
2015. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Legoman ***** válasza:
Ez a szellemtől függ. Valamivel elég csak beszélni, de vannak olyanok, amikhez már a beszéd kevés.
2015. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Járd körbe a házat, és prédikálj egy bibliából :) de egyebkent honnan veszed hogy szellem van a házadban?
2015. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Menj el a templomba és kérd meg a papot, hogy szenteljen meg pár gyertyát, A ház minden szobájába égess el egyet, ez valószínű elzavarja de ha nagyon ragaszkodik, és zavar titeket akkor át kell segíteni,erőltetni a túlvilágra.
2015. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#1-esnek köszönjük az okosságát, de #4-es kommentjét ajánlom én is.
2015. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

Onnan veszem hogy láttam/tapasztaltam fura dolgokat a házban és anyukám lerakta az asztalra a telefonját és magától kikapcsolt! Meg ha a szüleim el mennek otthonról akkor nagyon rosszul érzem magam meg olyan mintha rajtam kívül lenne más is a házban!

Ja és köszönöm mindenkinek a választ!!! :)

2015. jan. 2. 15:07
 7/15 A kérdező kommentje:
bocsi #3-t akartam írni!!!
2015. jan. 2. 15:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Csongornak köszönjük az oktatást, de nem kérünk belőle. Csak azt várjuk, mikor veszed észre, hogy rajrad röhög az egész ezo kategória.
2015. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Itt egy szellem űző mágia:

Et dimitte nobis debita nostra kákiytuk a trem, nebketirips a kezsih men!



Csak okosan!

2015. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A "Szellem" energia maradvány azért ismétli átlagosan ugyan azt a mozdulatsort. És nem elűzni kell hanem hazasegìteni, egy sámán pl tud portált nyitni neki.
2015. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!