Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Interdimenzionális háború?

Interdimenzionális háború?

Figyelt kérdés

Olvastam ezen az oldalon, [link] hogy interdimenzionális háború okozza a rejtélyes hangzavart a világ mindenféle részein. De a fura, hogy a látók azt mondják, nem is tudtak erről eddig, mív utána nem jártak. Kérdezem én, hogy fordulhatott elő ez, hogy nem tudtak róla? Ráadásul én se tudtam róla.

És ami fontos, hogy a térképen ha összekötjük a hangrobbanásokat és a koordinátákat idő szerint, akkor kirajzolódhat egy hatalmas szőkehajú idegen űrhajó, vagy a dimenzionális eltérés miatt teljesen értelmezhetetlen a kérdésem?


2015. jan. 17. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Pedig amilyen viccesen hangzik, annyira valós !


Ugyanis egy interdimenzionális háborúban dimenziók közti robbanások rezgéseket okoznak a mi világunkban is, hiszen ez is dimenziókból áll, ha nem tűnt vólna fel :-D


Rendezetlen vibráció tőrténik az ionoszférában vagy a sztratoszféra más részein és ez hanghullámkibocsájtással jár, ez evidens !


Látni meg persze, hogy nem lehet mert mikrorészecskék és molekulák rezgéséről van szó. Ha dörög az ég azt se látod.

2015. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SZ.K.B.A.F!!


Na ezt értelmezd!

2015. jan. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előbb láttam J és K ügynököt . De nem tudom mit montak erről mert deneutralizáltak. :D
2015. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És van, aki ilyennel foglalkozik...

Igaza volt Einsteinnek, tényleg végtelen az emberi butaság.

2015. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Chemtrail is okozhat hangrobbanást. Nézz utána.
2015. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mielőtt "interdimenzionális háborút" dimenzionálnál. Előző voltam. :)))
2015. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:

"szőkehajú idegen űrhajó"

én itt vesztem el..képet!

2016. febr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!