Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úgy érzem megszálltak, mit...

Úgy érzem megszálltak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész két hete kezdődött. Arra ébredtem, hogy túl könnyűnek éreztem magam. Lebegtem. A torkomban erős szorítást éreztem, majdnem megfulladtam. A szívem heves kalapált, azt hittem majd kiugrik a helyéről. Kiáltani próbáltam, de csak hörgő hangot tudtam kiadni. Aztán itt megszakadt minden és elájultam a félelemtől. Az erre rákövetkező nap egész végig a google-n kerestem hasonló esetek után.. Kicsit megnyugodtam mikor kiderült nem vagyok egyedül és mások is érzetek már ehhez hasonló dolgokat, tüneteket. Anyunak nem merem elmesélni, félek, hogy kitagadna vagy még rosszabb szörnynek nevezne..!

Egy ideig aztán nem történt semmi, azt hittem csak egy szörnyű álom volt az egész. De aztán megint megtörtént az egész. Lebegtem, fulladoztam, hörögtem. És végül vér kezdett folyni a fülemből és az orromból.

Néha kényszert érzek arra, hogy gyilkoljak.. ezt hangyákon és kisebb bogarakon élem ki. Nem akarok senkit bántani!!

Mit tegyek? Megszállt volna egy démon és a testem felett akarta átvenni az irányítást? Segítsetek!

Kérlek, vegyétek ezt komolyan.. és nem kérek szemétkedő válaszokat.

Egy félelemben élő L/17



2015. jan. 23. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

"Néha kényszert érzek arra, hogy gyilkoljak.. ezt hangyákon és kisebb bogarakon élem ki."


Szeretnélek vendégül látni az idei őszi poloskainvázió időtartamára, mert egyedül nem győzöm őket kinyírni.

Sajnos semmilyen rovarirtó szer nem hat rájuk.

2015. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DonDani válasza:
15%
Hát te tiszta hülye vagy, de jót röhögtem. Ne egyél lefekvés előtt nehezet, és tedd le a kemény drogokat :D nem tesznek jót
2015. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább szakembert javasolnék, aki segít felismerni, és kezelni az elfojtott feszültséget, ami pusztítási ingerként, és alvási paralízis formájában nyilvánul meg. Plusz a szívednek se tesz jót.
2015. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Beszélj egy pappal, mert gondolom hogy nincs meg a száma Constantinnak, vagy a Winchesteréknek, Castielnek, Crowleynak.
2015. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Sürgősen tenned kell valamit . A démonok úgy jönnek a pokolbol hogy egy ember lelkét közben leragadják a pokolba . Valaki vagy valami beléd invokált egy démont . Nem vicc látam már ilyet és ez kegyetlen nagy gáz ! Ha 2 hete kezdődött és még semmi akkor közepes szintű démon. Volt olyan hogy kiestek percek vagy akár másodpercek is vagy egy pillanat ?
2015. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Missi_Key ***** válasza:
inkább orvosi cikkeket nézegess. vagy méginkább, menj el egy orvoshoz. segíthet. nem hinném hogy "démoni" eredetű a problémád.
2015. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
menj el orvoshoz és vedd be a gyógyszered.
2015. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha orvos nem mond semmit a fülvérzésre? Ha igaz a történet, akkor kell ördögűzőhöz menni, ő ki tudja szűrni az elmebajt is. Privátban telefonszámot adok, de nem az enyémét, hanem egy erre szakosodott felszentelt papét.
2015. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!