Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ember fejű kutya? A hideg ráz...

Ember fejű kutya? A hideg ráz azóta is!

Figyelt kérdés
Anyósom történetét írom le. Tudni kell róla hogy csodálatos, józan életű, szigorú elvekkel rendelkező, szilárd, megfontolt asszony aki mélyen vallásos. Nos, ha nem ő mondta volna, s ha egyedül állítaná ezt, elgondolkodnék könyv viccelt, de nem,halálosan komolyan mondta. Épp vendégségbe voltunk ma náluk, s hozzájuk ment szintén látogatni egy rokon. Fel vetődött a régi javas asszonyok s azok felfoghatatlan gyógymódai. Én kijelentettem hogy nem hiszek az ilyesmiben, mert szerintem ez hit kérdése stb. A rokona óva intette egy jelenlegi asszonytól, aki átkot szór ha ellent tesznek neki, s hogy ne kezdjen vele, meg ne sértse ha életében beszélne vele vigyázzon, mert eddig minden átka célt ért!! Nah én csak nevettem. Erre az én szilárd anyósom rámnézett s azt mondta sajnos van ilyen. Fiatal korában őt is megkísértette kutya szellemében egy helybeli asszony. A férje testvérével mentek épp hazafelé sötétben. Egy utcára volt a lakásuk anyósoméknak. Állítólag valami kényszerített erőt érzett hogy nézzen vissza jobb oldalon , maga után és az árok szélén látott egy nagy hófehér kutyát ember fejjel. Ránézett férje testvérére s menet közben, és megkérdezte: Te láttad azt azt a kutyát hogy ember feje van? Erre nem mondott csak annyit hogy "Igen, ne mondj semmit, ne nézd csak menjünk innen elfelé. " Mikor az utca sarkára értek, anyósom azt kérte menjenek vissza, és üssék le. De miután kimondta olyan félelem jött rá, hogy úgy kellett haza húzni, alig bírt menni a gyengeségtől. Mégegyszer mondom vallásosak, nem éltek soha alkohol vagy más tudatbefolyásoló szerekkel! És nagyon megráz, hogy ezt mondta, pont ő!! Azóta is ezen rettegek! Ti mit szóltok ehhez?

#szellem #anyós #démon történet
2015. febr. 10. 21:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
11%

Hogy jön az emberfejű kutyához az átok??

És honnan lehet tudni, hogy helybéli asszonynak van köze a kutyához?

Én gyermekkoromban láttam először természetfeletti lényt, annak is ember és állati vonásai voltak keverve.De fogalmam sincs, honnan "jött" és miért?Később felnőttként is láttam egy-két furcsa dolgot, de én nem magyaráznám átokkal.Szerintem ezek démonok.Azok felett viszont Isten áll, általa tehát, ha kéred, távol tarthatók.

2015. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Az de durva! :-O
2015. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Na így az első sokk után...Én is átéltem már furcsa dolgokat,de nem beszéltem róla soha. Egyáltalán nem értek a témához, nem tudom kik vagy mik a démonok, hogy működik az átok, mi ez az emberfejű kutya, szóval semmit.. :D De ha ilyet hallanék (vagy látnék) tuti összepisilném magam. :D Próbálok nem hinni az ilyesmiben, mert elég ijesztő.. Remélem, nem fogok rosszat álmodni. :D
2015. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy mennyire volt "emberfejű?Úgy értem, felismertetek benne valakit?

Vagy csak annyira, mint mondjuk, a bulldog? Az a kutya ami hasonlít Curchillre, de azért látszik, hogy mégis csak kutya..

:)

2015. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%
Jó hogy így benyalod a baromságokat.
2015. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ha nem ismerném anyósom, nevetnék azóta is. Este nem sokat aludtam, én is beszari típus vagyok ezen a téren.:P Kérdeztem hogy kire hasonlított a fej, mert első gondolatom az volt hogy ember vonásai lehettek, meg sötét volt stb. Azt mondta anyósom, ha arra vagyok kíváncsi hogy valakit felismertek e benne, azt mondta nem, de női fej volt. Egy hófehér kutyánál ez már feltűnő dolog. Azt mondta az ember fej haja, a kutya nyak szőréig ért. De mondom, női fej volt. Az épp ott lévő rokon is mondta a sztori mesélése előtt hogy ismeri ezt az egész rokonság. Démonnak nevezik ők is a hasonlókat, szellemek stb nem léteznek a vallásuk szerint.
2015. febr. 11. 07:01
 7/39 A kérdező kommentje:
Csak szörnyű dolog hogy ezt épp ő mondta nekem, mert így el kell higyjem, ismerem a szavahihetőségét, nem tipikus anyós.! Arra is gondoltam hogy hallucináltak, de ketten ugyan azt?
2015. febr. 11. 07:05
 8/39 A kérdező kommentje:
Csalódtam a világban. Nem jó ha van ilyen, ezek szerint meg valószínűleg van.
2015. febr. 11. 07:10
 9/39 anonim ***** válasza:
"valószínűleg"
2015. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a kutyafejű embert, az emberfejű kutya reciprokát. Ez sokkal menőbb. http://www.youtube.com/watch?v=ZYObBCyWYos
2015. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!