Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Wargus törzsről valakinek infója?

Wargus törzsről valakinek infója?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit a Wargus törzsről.? Kijelenteném nem arrol a vmi jàtékról van szo. Elvileg nagyon régen élt egy ilyen törzs, mely értett a reinkarbàlodàshoz, és a testük halàla utàn egy ember testébe kerül. Két lélek egy testben értem. Egyéb információim is vannak, de nem sok. Emlékhiàny miatt. Légyszi bunkó kritizàlók ne irjanak hanem görgessenek tovàbb. Köszi

#természetfeletti #farkaslény #farkas törzs
2015. febr. 26. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

Sokat foglalkozom én is régi törzsekkel, kultúrájukkal, de a Wargus-okról legendákon kívül semmit sem találtam. Ha iskolás vagy még érdemes órák után vagy szünetben megkérdezni a történelem tanárodat, ő nagy valószínűséggel eltudja mondani, hogy mennyi valóságalapja van az egésznek.

A lélekvándorlás és társai csak mítoszok, legendák mesék.

2015. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos sehol nem találtam semmit róla. Informàcioim szerint olyan farkasazerű lények voltak, kik az embereket védték. De az rejtély hogy ebben a dimenzioba csak nagyon régen v màsikban. Középkor elején éltek. Elvileg magas, kék színűk volt,maguk àlltal kovàcsolt fegyverek, de nem vasbol v acélból. Sàmànjaik voltak, erdőben, barlangokban laktak. Valahol észak Erdély környékén.
2015. febr. 26. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az érmelléki kuglófembert ismered?
2015. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

A Langerhans szigeteken élnek, kedvenc hangszerük az Eustach kürt.

Igen jó barátságot ápolnak a Maxwell-démonnal, aki védelmezi őket.

2015. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Piert ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy nem csak a reinkarnálódáshoz értettek, de a helyesíráshoz is. Például az "információim", a "dimenzióba", az "által", a "vasból" és az "Észak-Erdély" szavaink tőlük származnak. Meg az összetett mondatok is.
2015. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, utána néztem ismét:

Kitalált mese az egész köze semmi a valósághoz az egész egy mese.

2015. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xd
2015. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!