Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ezte, elkezdett fàjni a kezem, meg nem birtam mozdítani a térdem. Éjszaka nem álmodtam semmit, csak szürkeséget. Reggrl, pedig olysn 4 kor, egy fekete pöttyöt láttam úszni. a levegõ fodrozódott körülötte. Amikor eltünt, akkor Akkor ujra a régi volt a térdem, és a csuklóm. Mi volt akkor most ez? Csak normális válaszokat kérek!

2015. márc. 29. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Alvásparalizis+romlik a szemed
2015. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb. az 1. válaszra tippelnék én is. De nyilván bele lehet magyarázni MINDENT.
2015. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Legoman ***** válasza:
89%

Olyan nincs, hogy ne álmodj semmit, esetleg nem emlékszel rá. Általában, akkor szokta azt mondani az ember, hogy nem álmodott semmit, vagy hogy ő nem szokott álmodni. Pedig álmodik, csak nem emlékszik rá.

Az, hogy elkezdett fájni a kezed azt jelenti, hogy vagy megerőltetted aznap, úgy ahogy a térdedet, vagy túl sokat ültél a gép előtt, akkor is megfájdulnak embernek végtagjai, vagy pedig alvásparalízis.

A fekete pötty bármi lehetett. Jelenthette azt is, hogy romlik szemed, jelenthetett szellemet, jelenthetett energiát vagy a fájdalmadat.

Én is szoktam néha-néha látni fekete pöttyöket, pedig a szemem kiváló, ezt a szemész is megmondta. A piros csíkon aluli számokat leolvastam neki.

Ahhoz, hogy meggyógyult a térded és a kezed sem fájt, nagy valószínűséggel az angyalaid intézkedtek, ha nem más. :)

2015. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Kiszállt belőled a lelked.
2015. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi van front h mindenki ilyet tapasztal? Kis fekete gomb izé is volt legalább?
2015. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól berúgtál elötte, csak nem emlészel rá!
2015. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy álomszivó kullancs lehetet pont pár napja olvstam róla
2015. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kullancs xd ezen mennyit röhögtem
2015. márc. 29. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
az előző válaszolónak igaza van, egy álomszívó kullancsot észlelhettél mely kiszívja az álmaid, és valami bénító mérget is juttathat beléd amitől megfájdulnak a végtagjaid és akár le is bénulhatnak, egyébként én írtam róla ismerőseimmel történtek meg olyan esetek melyek a tiédre emlékeztetnek
2015. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a trollkodásra emléleztetnek.
2015. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!