Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Chupacabra észlelés magyarorsz...

Chupacabra észlelés magyarországon!?

Figyelt kérdés

Egy magyarországi falu környékén láttak egy állítólag kutyaszerű teremtményt amint ellopta a kakasokat egy Bözsi nevezetű idős hölgytől ki így írta le a teremtményt:

Pont akkora volt mint egy kutya de szerintem nagyobb, nem tudom mi lehetett, a szeme feketén világított és rettentően megrémültem tőle!Gyorsan becsuktam az ajtót mikor meglátott.

Az idős hölgy pár napra rá nyomtalanul eltűnt, nyomozást indítottak ez ügyben de még nem tudnak pontosat mondani mi történhetett vele.

Szinte biztos hogy nem menekült el otthonról mivel már kakasokat is rendelt egy tyúktenyésztőtől aki elvitte a kakasokat a megbeszélt időpontra de sehol nem volt a megrendelő.Szerintetek igaz-e a történet(egy ismerősöm mesélte hogy hallotta a rokonától aki abban a bizonyos faluban lakik).Nekem annyi sántít benne hogy a chupacabra általában nem nagyobb egy kutyánál és a szeme nem fekete hanem vörös teljesen, ezen tulajdonságok egy másik lényre utalnak(aki foglalkozik kriptozoológiával tudja) vagy egy egyszerű farkasra.Vélemények?



#kutya #kakas #chupcabra
2015. máj. 6. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, én csak a Csupaszkabrát ismerem, aki mellesleg az ánuszával gyilkol és a kakatyúkot.
2015. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bestest ***** válasza:
44%
Biztos, hogy igaz a történet. De nem kutyakabra volt, hanem kutyának álcázott, nem idén barnult tezsvírkabra, Bözsi néni meg rasszista, amiért ezt jelentette.
2015. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igaz lehet.Bár Magyarországon biztosan nem él csupakabra, csak magyar rokona a pulicabra.

Vagy lehetett inkább vérfarkas is, mostanában egyre többet hallani ilyenről, egyes falvak teljesen elnéptelenedtek, sőt az alföldi részről állítólag már hosszú sorokban vonulnak a kivándorlók Ukrajna fele remélve ott meglelni a nyugalmat

2015. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 SpilerHUN ***** válasza:
11%

Most azt nem értem h ez a csupakabra nem külföldön élt idáig? mert a neve alapján azt hittem h valami spanyol területen élt. hogyan jött át ide?


azért nem találjátok furcsának h egyre több az ilyen idegen lényes dolog? most ez előtte a gyíkemberek voltak de róluk legalább van bizonyíték.


ez a csupakabra tényleg kutya méretü? egyre jobban be vagyok szarva ezeketől a lényektöl.

2015. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vélemények? kitaláció, se forrás, se konkrét, hely se konkrét nevek.. léphetünk tovább
2015. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Hehe! Nálunk nem is él meg a Chupacabra, csak tőlünk északabbra.
2015. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
73%
Szerintem az a kútcsa lesz, de nem tudok róla semmit, csak azt, hogy pont akkora mint egy kutya, csak nagyobb.
2015. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak egy kútcsáról lehet szó(azért is írtam oda hogy a leírt tulajdonságok nem a chupacabrára utalnak hanem egy másik lényre, aki foglalkozik kriptozoológiával/loúlógiával az tudja)
2015. máj. 6. 16:34
 9/20 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
73%

És akkor a veccő a kútcsa ellen is véd?

Nem nagyon értek a loúlógiához.

2015. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Persze, a kútcsa a loú közeli rokonfaja, annyiban különböznek hogy a kútcsa akkora pont mint egy kutya de nagyobb és feketén világít a szeme

a meccő egy csont alakú izé amivel meg kell meccőzni a fenevadat és megfutamodik, ez a loúkra nem hat

2015. máj. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!