Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkozni. és egyességet...

Találkozni. és egyességet szeretnék kötni az ördöggel hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnèk magával az ördöggel egyessèget kötni,mèghozzá azt hogy változtasson át engem halhatatlan vámpírrá,igaz így az èn lelkemet nem kapja meg de cserèbe szerzek neki több milliót.hogyan kène vámpírrá válni?
2015. máj. 10. 16:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Írj privátot...
2015. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
vámpír: azok a sátánimádok akik vért isznak.
2015. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Igazából vámpír az, aki élősködik a környezetén. Nem kell ehhez vért inni. Azért marad örökké életben, mert felfalja a környezetében lévők erejét.

Ezért mindenki kerüli.

2015. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

31.válaszadónak.

Ne akard rossz útra téríteni!

És a kérdezőnek...

Egy fajta vámpírkodást ismerek, ez az "Energia Vámpírkodás".

Én más milyenről nem hallotam, de azt remélem hogy tudod hogy amit te elakarsz érni az nem lehetséges...

2015. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Mokyu! ***** válasza:
Ezt én már nem bírom ez kész ,egyszerűen hogy gondolhatja egy kiskölyök hogy majd a mindenható sátán foglalkozik a szánalmas kérésével amikor éppen a 666 hónapos poker partyn vesz részt az alvilág ura?
2015. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én személyesen ismerek pár olyan embert akik úgymond szövetséget kötöttek az ördöggel.Állítólag sátán imádó szeánszokat tartottak, illetve a tetoválás is megfigyelhető a kezükön. Később, lehet hogy éppen ennek köszönhetően mindegyik teljesen elzüllött, úgymond láthatólag tönkre ment az életük, szinte mindent elveszítettek. Ezért is gondolom úgy, hogy nem szabad olyan mezsgyére tévedni amit nem lehet hosszútávon átlátni! Mindenféle ilyen okkult cselekvés veszélyeket hordoz magában!
2015. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ja..0-ra csökken az iq-d...
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

Gyermekem,rendelkezésedre állok,holnap 10 órakor legyél a Batthyány téren,és akkor tárgyalunk.

Úgy 666 milliót kaparj már össze valahonnan,annyi jó elég lesz.Persze hozhatsz borravalót is,ha gondolod

Üdv:az ördög faterod

2015. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Üdvözlöm! Az ördöggel való egyesség kötéshez kérem nyomja meg az 1-es gombot ..... :D
2015. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
A vámpírrá változásban neked sem az Isten, sem pedig az Ördög nem fog segíteni. Ehhez más vámpírok segítségét kell kérned, amihez valószínűleg csak akkor engednek hozzájutni, ha karmikusan ez meg van neked írva. Ha nincsen, akkor nem is fog sikerülni. Sem a démonokhoz, sem pedig a bukott angyalokhoz nincs köze a vámpíroknak. Egyszerű asztrál lények, melyeket még az Atlantisziak hoztak létre és mely ,,bestia" mindig egy emberi gazdatestben leli meg a menedékét, akár évezredeken keresztül.
2015. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!