Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a totemállatokban...

Ti hisztek a totemállatokban vagy a szellemvilágban?

Figyelt kérdés
Pár éve láttam egy szellemszerű lényt , csak állat volt. em tudtam eldönteni hogy halucinálok-e vagy tényleg igazi de néhány hete megismétlődött. Ha valakinnek vannak hasonló tapasztalatai kérem írja le.
2015. máj. 16. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Lehetséges,hogy Ő volt a Te spirituális vezetőd! (: Mi volt az állat fajtája?


Ezen a weboldalon többet is megtudhatsz a kérdésed kapcsán: [link]

2015. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

cs érekelnek a hasonlo dolgok magyarázd el pontosaban mikor hol [pl.: othon erdöben ucán stb. ]

totemállatok nem léteznek

de valoszinüleg szelem tudomásom szerint a szellemek testet tudnak ölteni.lehet hogy egy halot rokonod.hány éves vagy vagy?

2015. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
bocs a helyes írási hibákért.
2015. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy farkas volt és a szobámban jelent meg de tudatosan nem tudok vele kapcsolatot teremteni.
2015. máj. 16. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,tudatosan nem lehet. Viszont a telepatikus kommunikáció felvétele lehetséges. Ha legközelebb is megjelenik,figyeld meg viselkedését. A honlap egyébként erről is ír. (Lásd a linket! ((: )
2015. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) bár mióta ezt az állatot láttam azthiszem már szellemmel is találkoztam és fényeket látok mindenki körül (gondolom aura)ugyh erdekes iranyba terelte az eletem
2015. máj. 16. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Indiánokra jellemző a totem állat.

Én személy szerint még ilyennel nem találkoztam.

2015. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként anno' a magyaroknál is jelen voltak a totemek. Turulmadár,csodaszarvas... (:



Igen,látod az emberek auráját. Gondolom különböző színekben észleled,ugye? (: Ehhez is társítok linket,okéka? ^^ [link]


A saját aurádat is látod? Nem lehet,hogy a te aurád színe a fejed körül fehér? ^^

2015. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj,még valami.... A totemed megjelenését azzal lehet magyarázni,hogy üzenetet akar közölni veled. Vagy éppen valami meghatározó dolog történik majd az életedbe és ezt akarja jelezni.

Ezt az üzenetet úgy is értelmezheted/levonhatod,ha az állat életmódja után nézel (ezért is mondtam,hogy figyeld meg a viselkedését,amikor megjelenik neked)

2015. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!