Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az a Jane the killer?

Ki az a Jane the killer?

Figyelt kérdés

Azaz Jane a gyilkos.

Valamelyik nap hallottam róla először, de félek utána nézni. :D



2015. máj. 19. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
csoffadt kezű bill sem létezik de köthető hozzá pár észlelés
2015. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Milyen észlelés?
2015. máj. 19. 20:27
 13/15 anonim ***** válasza:

nem valószínű hogy komolyan látták volna, de én simán elképzelhetőnek tartom hogy volt valami csökevényes karú ember akinek nem volt ki mind a négy kereke, és gyilkolgatott

(1960-2015 között)

2015. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
vagy esetleg még van is
2015. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Jane Jeff (The Killer) szomszédja volt.Egynap a már őrült Jeff meghívta őt és a családját , hogy vacsorázanak velük.Jane szülei hamarabb mentek el a vacsira mivel,aznap Jane kicsit beteg volt.Majd később Jane is elment a házhoz.Ám amikor be akart lépni a házba , valaki leütötte.Azaz Jeff.Később Jane arra ébredt , hogy egy székhez van kötözve és egy asztalnál ül ahol a szülei és még néhány ember volt.És mind halott...Jeff Jane mellett ült.

-Jó a vacsora?-vigyorgott a fiú.

Jane erre sikoltozni kezdett , de ez nem használt.Jeff elment, majd benzinnel és öngyújtoval tért vissza.Majd.....felgyujtotta Janet...

Körülbelül 1 hónap múlva Jane egy kórházban ébredt.Levette a kötést az arcáról majd tükörbe nézett.Nagyon megégett az arca...Majd az ápolónő behozott neki egy kis csomagot.Jane leült az ágyára és kinyitotta a csomogat.Egy kés,egy fekete rózsa,egy maszk és egy levél volt benne.A levélben ez állt:

"Kedves,Jane!

Sajnálom , hogy már nem vagy olyan gyönyörű, mint régen.Na, de tessék itt a kés amivel a szüleidet öltem meg, és egy maszk!

Remélem még találkozunk!


Bye:Jeff"

Jane ezek után meg markolta a kést, és felvette a maszkot.Majd elindult, hogy megölje Jeff-et.....

Remélem segítettem

2015. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!