Létezik a jeti?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy láttak jetit meg ilyesmi. De egy ilyen nagy állat hogyan maradhatott észrevétlen egészen ideáig. Én azért nem hiszek a létezésében igazából, mert ha tényleg lennének jetik, akkor előbb-utóbb talált volna valaki, és hitelt érdemlő bizonyítéka lett volna róla.

#természetfeletti lény #jeti létezése
2015. júl. 6. 13:30
1 2
 1/18 Adam_Hack ***** válasza:
100%
Létezik, multkor rámköszönt egy az erdőszélen miközben gombásztam, meg is lepődtem, általában nem köszönnek.
2015. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
.
2015. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Himalájai kék medvének hívják másképpen.
2015. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mokyu! ***** válasza:
84%
1. Hol és milyen gombåkat szedsz lehet vevõ lennék 1 kilò jeti låtòs varàzsgombåra :D
2015. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze létezik, egyszer a Janibá is látta mikor itta a pálinkát, mondjuk én nem láttam, egy idős nőre mutogatott.
2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Még kép is van róla:

[link]

2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg létezik mivel már az iskolában is tanítják:

[link]

2015. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Például van a zalaegerszegi repülőjeti,a botosjeti,és azittvanajetinagypocsevanneki...
2015. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, Kérdező, erre elég nehéz válaszolni.

Tegyük fel, hogy az Érmelléki Kuglófembert havonta 1 alkalommal látja valaki Magyarországon. Ha minden országból jön jelentés hogy észlelték az Érmelléki Kuglófembert, akkor az már havi több száz észlelés, valamint évi több ezer. És ne feledd, hogy itt csak a bejelentett, tehát nyilvántartott esetekre gondolok. Na már most, képtelenségnek tartom, hogyha évi több ezer egymástól független szemtanú azt állítja, hogy látta az Érmelléki Kuglófembert (vagy a Kiskunbüdösfütykösi Repülőnyelvet, most nem ez a lényeg), akkor az Érmelléki Kuglófember nem lenne természetfölötti lény, meg zoológiai csoda meg hasonló, hanem eléggé közönséges lenne az egész bolygón.

Azt akarom ezzel mondani, hogyha ennyi észlelés,videófelvétel meg miegymás van az Érmelléki Kuglófemberről, ebből a sok ezer Érmelléki Kuglófemberből hogy nem tudtak elkapni eddig soha, egyet se :)

2015. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az érmelléki kuglófember mindig akkor tűnik fel amikor a mazsola világpiaci ára emelkedik...
2015. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!