Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan érhetem el hogy lássam?...

Hogyan érhetem el hogy lássam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta van mellettem egy szellem , egy látó nem rég mesélte , hogy össze vagyunk kötve. A lényeg az hogy egy nőről van szó és elvileg nem lehet rólam sehogy sem leszedni. Csak akkor láthattam amikor a látó hölgy átadta a kezét és kérte hogy csukjam be a szemem akkor villant be a lány arca. De szeretném hogy mindig lássam ezt hogyan tehetném? hogyan érhetném el? köszönöm a válaszokat előre is és kérlek csak rendes válaszokat adjatok

2015. júl. 16. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Te is drogoz mint a többi ezotériás.

És pont 21:00 irtam ki elsőnek:)!!!!!!!

2015. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ki kéne nyitnod a harmadik szemed hozzá hogy láss ilyen lényeket
2015. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

2-es

Volt ilyen kérdés "hogy nyisam ki a harmadig szemem"

És pár ezos azt irta " hogy a drog elősegiti."


Am nem létezik a te barátod csak a fejedben kedves kérdező

2015. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
A harmadik szemed kéne kinyitnod hozzá hogy láthasd, de azt nem lehet és nem szabad csak úgy eröszakkal nyitogatni. Próbálkozhatsz erre való meditációs gyakorlatokkal, de hosszadalmas folyamat mire kinyílik. Meg hát nem véletlenül nincs nyitva ugye. Ja és ott van az is, hogy ha esetleg sikerül megnyitnod a harmadik szemed, akkor nem csak a te szellem barátodat fogod látni, hanem az összeset, akik a környezetedben vannak és elárulom hogy nem 1-2 van, hanem nyüzsögnek mindenhol. Nem lenne egy másodperc nyugtod sem tölük és gondolom, hogy félelemben élnél miattuk. Szóval szerintem csak örülj a gondolatnak, hogy mindig veled van, vigyáz rád, segít neked sugallatokkal és ennyi.
2015. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sokkal ésszerűbb lenne felszabadítani a kötelék alól a hölgyet, ha ténylegesen ott van melletted, mint hogy megpróbáld látni. Egy ilyen kötelék mindkét félnek igen kényelmetlen.
2015. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
próbáltuk felszabadítani a köteléket, de nem lehet , a karmám miatt vagyunk elvileg együtt. Előző életemben öngyilkos lettem , akkor elvileg ez azért történt mert elvették mellőlem ezt a nőt és azt mondták ha megint elveszik akkor engem is. Mármint ha viszik a nőt akkor én is meghalok. Ha engem visznek a nő is meghal.
2015. júl. 16. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:

vegyél a témában könyveket és nyisd fel a harmadik szemed (ahogy előttem is ajánlották) a könyvekben nagyon jó technikák és meditációs folyamatok vannak leírva ajánlom az édesvíz kiadó köteteit nagyon jó könyveket adnak ki


Vagy jelentkezz ilyen jellegű tanfolyamokra

2015. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, én mit meg nem adnék egy ilyen szellemi lény kötelékéhez.

Mivel erős lenne a kötelék, ezért sok-sok dologban tudna segíteni, amivel könnyeben haladnák előre..

Mondták , hogy a harmadik szem kinyitása, az megoldás lehet.

Nos, ez igaz, viszont nagyon nehéz és idő igényes.

Azt ajánlom hogy meditálj, egyből kapcsolatba tudsz majd kerülni vele.

És idővel, majd nyitottabb leszel a dolgokra és látni fogod akár szabad szemmel is.

2015. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az LSD-t próbáld, azzal sikerülni fog. Ha majd beszélsz veled kéred el a telefonszámát szeretnék vele dumcsizni. Meghívom egy vacsira meg ilyenek. Tudod, ahogy a lányok és fiúk szokták.
2015. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ő nem él. És ez itt a hiba. Amíg hozzád van kötve, képtelen testet ölteni, és beteljesíteni a karmáját. Ez az állapot természetellenes, és káros rá is, rád is. Így nem hogy beteljesülni nem fog a karmája egyikőtöknek sem, de még új problémákat is felhalmoztok. A karma az élet felé sodor. Ha ő nem képes testet ölteni, a karmáját sem képes megélni. Amit viszont fontos lenne. Te pedig szintén gátolva vagy, mert ennek a létformának a fenntartásához neked van elég erőd, ő nem él, neki nincs. A jelenlegi állapotot a te erőd tartja fent, ami véges. Ezért mondtam, hogy mindkettőtöknek káros az állapot. Nem erőszakkal kell eltávolítani, hanem úgy, hogy megfelelő mederbe terelik az események folyását. Akkor ő megszülethet, te pedig nem leszel többé egy káros kapcsolat erőforrása. Emellett a hozzá kötődő karmikus szálak is ismét szabadon működhetnek.
2015. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!