Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sztorik amiket ha elolvasol...

Sztorik amiket ha elolvasol meghalsz?

Figyelt kérdés
Most szinte minden kérdésnél látok egy hozzászólást, ahol elmeséltek egy sztorit, a végén meg kiderül, hogy aki elolvassa meghal. Hát miért nem írjátok le előre, akkor eszem ágába se jutna elolvasni. Miért vagytok ilyen gonoszak? Először a japán lábtépkedő csaj, aztán meg a lány naplója, amiből ha elolvasod a második részt meghalsz...ezek most az új divat?

2015. júl. 27. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez a divat. Elég furcsa és morbid lenne...

Én szinte egyik történetről sem hallottam, amit említettél, de biztos nem fogsz belehalni, ha elolvasod. Ilyen NINCS. :)

2015. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, meg fogsz halni akkor is, ha nem olvastad el a sztorit. Nem kell félned, nem élsz örökké.
2015. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nézzetek meg pár hozzászólást itt.
2015. júl. 27. 18:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Kicsit naiv vagy, nem?
2015. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Melyik az a naplós kérdés ? kérlek mutasd már :D
2015. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is csak a lábtépkedőset láttam, naplósat nem. De a humbalumba varázslat talán attól is megvéd. :D
2015. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A lábtépős az enyém :D
2015. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2015. júl. 27. 20:54
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy valami az amibe belehalhatsz, ha elolvasod.

Az nem egy sztori.

Necrononicon, de abból is csak az eredit, amit nem valószínű hogy megtalálhatsz.

Állítólag néhány sor elég ahhoz, hogy meghalj.

De ez egy legenda, nem tudom hogy valós-e.

Viszont ez elég beteges!

Múltkor Facebook-on olyant láttam, hogy ismerősöm küldött egy üzenetet, abban volt egy történet.

Elolvastam és a végére az volt írva , "HA NEM KÜLDÖD TOVÁBB 1 HÓNAPON BELÜL MEGHALSZ"

De tényleg úgy néz ki hogy ez a divat. :D

2015. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden sztori ilyen. Emberek elolvassák őket és meghalnak. Ki ekkor, ki akkor.
2015. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!