Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok írni legendákat,...

Tudnátok írni legendákat, dolgokat a vérfarkasokról?

Figyelt kérdés
Minél régebbi, annál jobb. Légyszi írjátok meg, hogy honnan, milyen korból, helyről van! A hollywoodi dolgokat nagyrészt ismerem, például olyanokra vagyok kíváncsi, hogy a harapás általi fertőzés újabb keletű dolog, vagy már régen is így gondolták.

2015. aug. 21. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mikor beáramlik a vér a farkamba, az legendás....
2015. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
1 mp alatt 8-ból 20 cm lesz a farkam,na ez a legendás!
2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

:D Enyje fiúk...

Ne legyetek gorombák, ő csak egy tinilány aki nem tudja mit kezdjen magával a Twilight után...

2015. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

áh az első 3 válaszoló feldobta a napomat :D vagyis inkább a hajnalomat.. (milyen véletlen... hajnal.. Twiligh... lehet nem is akkora véletlen??! ;) )


nos amit én tudok:

kell valami gaz meg farkasbundából készült öv amit magadra kötsz teli- vagy vérholdkor meg kántálni is kell valamit meg lehet a farkas véréből is inni kell


valahol olvastam régen szóval ne vedd készpénznek, épp h előtudtam kotorni valamit az emlékeim közül :D


aztán.. van egy másik verzió..

egy démon réges régen nem a messzi messzi galaxisban, megátkozott x számú embert a farkasember kórral akik generációkon át tovább adták ezt a betegséget.. voltak akik nem váltak azzá de a vérvonalban mindig volt valaki akin kijött. ez igazából Darren Shan - Démonvilág című sorozatában van, olvasd el egész nyugodtan, remek könyv mindegyik. Ha NORMÁLIS vámpíros sztorit akarsz akkor meg ajánlom figyelmedbe szintén Darren Shant-tól a Rémségek cirkusza könyveket :)

az egyik legjobb író! A démonosban a farkasemberek dominálnak meg a démonok, varázslók stb, a Rémségek cirkuszában a vámpírok, bár ebben is van farkasember :)


olvasd el őket, sokkal jobbak mint a twilight. nem villódznak a vámpírok a napfényben és a farkasemberek sem jól megtermett ölebek ;)


ja és nehogy azt hidd hogy bármelyiknek is van valóságtartalma, ezek csak kitalált dolgok, nem léteznek se vámpírok, se farkasemberek :)

na puszi a hasadra, csőzet

2015. aug. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenki megnyugodhat, nem vagyok Twilight-fan, és tudom, hogy annak semmi köze semmilyen mitológiához. Engem az olyan dolgok érdekelnének még, mint amilyet 4. is írt a farkasbőr övről.
2015. aug. 22. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod kitalálok neked valamit :) (4es)
2015. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!