Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet átváltozni...

Hogyan lehet átváltozni mágikus teremtménnyé?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami mágikus teremtménnyé változni, mondjuk sellő, nimfa,boszorkány vagy ilyesm!! Nem akarok halandó lenni!

2015. szept. 23. 19:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
sellő? hány éves vagy, 10? több lennél, szerintem aligha akarnál sellő lenni...
2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Van otthon seprű?
2015. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
A sellő, és a boszorkány halandó...mindegy. A halál az emberiség legnagyobb ajándéka. Persze nem a hátramaradottaknak. Akármennyire is félsz a haláltól, jobb ha inkább beleásod magad a halál misztériumába, mint hogy félelmedben álomvilágba ringasd magad. Csak több leszel tőle.
2015. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 FüligJimmy88 ***** válasza:
Huo, szerintem a kérdező nem a haláltól fél, csak attól, hogy ilyen csíra marad mint mi, nulla mágikus képességgel... Ugye, kérdező? Na, amúgy nekem személy szerint semmi bajom nincs a jelenlegi létformámmal, de ha téged ennyire zavar, hogy nem tudsz a víz alatt lélegezni, vagy falakon átjárni, vagy mit tudom én... Szerintem kezd azzal hogy felnősz, utána már úgysem valószínű, hogy zavarni fog.
2015. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mennyire felnőtt. Engem a mélyebb indíttatások foglalkoztatnak. Ha nem nőtt fel, miért nem tette? Mi az, amivel nem tud, vagy mer szembenézni? Ha ő maga fogalmazta meg, hogy nem akar halandó lenni, akkor mindent egybevetve a "felnövés" egyet jelent az idő múlásával, a halálba való beletörődéssel, ami jelenleg félelmetes számára. A félelemnek két oka lehet. Vagy olyasmitől fél, amit jól ismer, de képtelen fölé kerekedni, vagy olyasmitől, amit nem ismer, és ez megrettenti. A halál mindkét lehetőségből jócskán tartalmaz elemeket. Elkerülhetetlen, legyőzhetetlen, és kiismerhetetlen az emberek többségének. Az ember az egyetlen élőlény a földön, ami az életösztönön túl is igyekszik ellenállni a halálnak. És az ember legtöbb problémája ebből származik. A halhatatlanság tűnne megoldásnak erre, de mivel ez összeegyeztethetetlen az élettel, és úgy általában mindennel amit ismerünk, elérhetetlen. Marad tehát ennek a víziónak a kergetése, vagy a halál elfogadása, mint az élet szerves része, és a halál megismerése. Ha elég mélyre ásol, az emberek legtöbb félelme, és problémája mögött a halált találod.
2015. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 FüligJimmy88 ***** válasza:

Persze, én ezt mind értem, csak arra akartam kilyukadni, hogy a halandó alatt az embert értette... Vagyis hogy különleges akar lenni. Persze jó lenne, ha adna valami támpontot, hogy most melyikünknek van igaza, mi legalább segíteni akarunk neki...


Szóval, kérdező?

2015. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tippeljünk. Szerintetek hány éves a kérdező?
2015. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az mindegy hány éves. Találkoztam már olyan emberrel is, aki 30-40 között akart vámpírrá változni, vagy vérfarkassá, etc. Nem hinném, hogy ez első sorban az illető korától függ. Sőt, még csak nem is az intelligenciától. A mágiával csak éppen hogy ismerkedők elég sokan vágynak ilyesmire nemtől, kortól, és szellemi képességektől teljesen függetlenül.
2015. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"mágikus teremtménnyé" nem átváltozik az ember, hanem ANNAK TEREMTIK!

Valaminek teremtettnek valami mássá átváltozása már nem teremtési folyamat, hanem mutáció.

2015. szept. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Próbáldd ki a dugást, az sokkal jobb. Azt is elfelejted majd hogy föl tetted ezt a kérdést.
2015. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!