Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek hogy lesz valaki...

Szerintetek hogy lesz valaki vámpír?

Figyelt kérdés
Pl.: már úgy születik, vagy emberből lesz és ha emberből akkor hogyan?

2015. dec. 22. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Vámpirok csak a filmekben léteznek!

De lehet hogy a vámosokra gondolsz csak elírtad. Ők se úgy születnek, hanem azok lesznek.

2015. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

ez csak akarat kérdése. ha elég kitartóan vagy idegesítő előbb utóbb megkaphatod az energia vámpír jelzőt. De abban nem elsz köszönet.


Sehogy! vámpírok nem léteznke

2015. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%
Nem mèsz egy ideig napra,megvárod hogy kifakuljon a bőröd,aztán beszórod magad csillámporral ès kiálssz egy bapos helyre.Onnantól már csak várnod kell hogy jöjjön valaki ès meglásson.Ha szerencsèd van,pont egy Twilight fanatikus lesz ès egèsz èletedben azzal fog zaklatni,hogy változtatsd át ès èlejetek együtt örökkè
2015. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam volna. És tudom hogy nem léteznek vámpírok. Regényhez kellene.
2015. dec. 23. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kiírod, normálisabb válaszokat kaptál volna (valószínűleg). Nekem a kedvencem ebben a témában a Lázálom, George R. R. Martin könyve. Ott a vámpirok külön fajt alkotnak, sohasem voltak emberek. És nem is tudnak átváltoztatni senkit.
2015. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi es igy utolag tenyleg irnom kellett volna hogy mihez kellene :/

Mar mind1 de neked koszonom :)

2015. dec. 23. 23:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha regényhez kell, akkor ezt neked kellenete kitalálnod. Ha ellopod más író ötletét, azzal a regény nem lesz jobb.

Egyébként mindenki építi fel a fantasy regénye szabályait.

2015. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*kellene
2015. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez lopásnak számít... olyan nincs hogy minden vadiúj, és saját kútfőből van (vagyis elvileg minden író tolvaj lenne, vagy csak nagyon kevesen nem)
2015. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Olyan értelemben nem lopás, ez igaz. Viszont lemásolni valaki más ötletét szerintem értelmetlen.
2015. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!