Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy keletkezhettek a karcolások?

Hogy keletkezhettek a karcolások?

Figyelt kérdés
A notebookomat használtam, általában úgy, hogy az ágyamon fekszem, és rajtam a notebook. Sohasem volt gond. Viszont, most, úgy, hogy közben feküdtem, éreztem, hogy fokozatosan egyre jobban ég a hátam, de ahogy megfogtam, semmit sem éreztem kézzel. Tükörben megnéztem, és több piros karcolással van teli, főleg az alsóbb részeken. A családom is látta. Szinte, tényleg a semmiből keletkezett. Még csak meg se vakartam, egy pillanatra sem.
2016. jan. 6. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami természetfeletti ágylakó , élősködő , vagy allergia nem lehet ?
2016. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergiától úgy nem lesznek karcolások senkin csak akkor hogyha vakarja.Viszont a kérdező azt mondta,hogy még hozzá sem ért.
2016. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Legoman ***** válasza:

Más nem szokott történni?

Hogy néznek ki azok a karcolások?

2016. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi "különleges" szimbólumot nem vélek bennük felfedezni, összevissza van karcolva a bőröm, ami órákkal utána sem halványodik, és van, hogy időközönként éget.
2016. jan. 6. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Legoman ***** válasza:

Nem úgy értve, hogy milyen szimbólumot alkotnak, hanem hogy mennyire szokványosak?

Úgy néznek ki, mint mikor megcsikarod magad? Szóval az a jellegzetes csikarás, amit már sokszor láttál életedben?

2016. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a jellegzetes csikarás, semmivel sem másabb. Tisztában vagyok azzal, amikor én okozom, pl. vakarással, önmagamnak, de ez most egyáltalán nem így volt.
2016. jan. 6. 18:20
 8/8 Legoman ***** válasza:

Ha nem történik semmi más, akkor szerintem lesz valamilyen magyarázata.

Próbáld meg, hogy mikor egyedül vagy, akkor kezdd el szólítgatni azt, aki ott van (ha ott van), és mondd azt, hogy:

"Csak ennyire vagy képes, csikarj meg még egyszer, ha olyan erősnek hiszed magad."

Szóval ingereld egy kicsit. ha nem történik semmi, egy időn belül, mondjuk pár nap. Akkor más magyarázata lesz.

2016. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!