Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak én vagyok egyedül, aki...

Csak én vagyok egyedül, aki az 1967-es Patterson féle nagyláb videón látható lényt valódinak tartja?

Figyelt kérdés

Többször is megnéztem, olvasgattam a kommenteket, és egyre inkább az szilárdult meg bennem, hogy a videón amit látunk, az nem egy ember kosztümben, hanem tényleg egy emberszabású lény. Tudom, hogy volt egy alak, aki azt mondta, hogy ő volt beöltözve, de szerintem ő csak hírnevet akart magának szerezni.

Ha megnézzük a videót, akkor minden, a mozgása, a végtagok, az izom látható, ahogy mozog, semmi olyan nincs benne, ami arra mutatna, hogy ez egy jelmez.

https://www.youtube.com/watch?v=Us6jo8bl2lk



2016. jan. 19. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%

egy nagydarab fickó majomnak öltözve

ha lenne egy ilyen lény semmi akadálya nem lenne annak, hogy leközölje a média

2016. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem . Spectrumon évekkel ezelőtt egy szakértő csoport elemezte több módszerrel . A jelmezek maszkok nem voltak ennyire profik a 60-as években , még a filmstúdiókéi sem . Digitális programmal szerkesztve modellezték a járását , embernek nem ilyen a felépítése se a mozgása . Arányaiban sem egyezik velünk . Keresték a montírozást beillesztést és trükköt , nem találtak , eredetinek állapították meg .
2016. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom az ilyennel, hogy miért nem állnak ki valakik, valami szakértők, tudósok, vagy nem tudom, és bizonyítják be, hogy átverés, hozzanak fel érveket, mutassanak rá valamire, jó, megértem, azt mondják, hogy marhaság, stb. de hát akkor is
2016. jan. 19. 14:27
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

én nem azt mondom, hogy a felvétel hamis, hanem a fickó egy bemaszkirozott majomnak beöltözve

Elég rossz minőségű a videó, nem túl éles szándékosan

Ha fel nem fedezett fajokra vártok akkor javaslom az atlanti óceán mélyét ahol vagy 300 halfaj még be sincs azonositva

2016. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szerintem igazi, persze lehet, hogy azóta kihalt már
2016. jan. 19. 15:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elemzős dokumentumfilmet én is láttam, tényleg meggyőző, nagyon profin digitálisan ízekre szedték a mozgást, a testarányokat mindent.
2016. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%
Csak te
2016. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%

Persze, hogy nem emberi mozgást produkál. :)

Számold ki, hogy egy szűk jelmezben, aminek még van esetleg 20 kg súlya, te hogy mozognál? Úgy, mint egy normális ember?

A testarányokról meg annyit, hogy nem minden ember testarányai pontosan ugyanolyanok, még csak ferdíteni sem kell, csak az átlaghoz, vagy egy adott embertípushoz hasonlítani.

A bunda alatt bármivel kitömhető.

A ekkori jelmezek nem voltak azért olyan rosszak, csak logikusan gondolkozz: színes kép már létezett, de nem tudtak olyan jelmezt készíteni, ami rossz minőségű képen nem bukik ki azonnal, hogy állati nagy kamu? Ferdítés. Ez jellemző az ilyen "dokumentumfilmekre" én is készíthetek dokumentumfilmet. Megkérek 2 "tudóst", hogy segítsen nekem hihetővé tenni, csinálok egy elfogadható filmet és, ha van rá igény... simán leadja a csatorna (ha letudja, időbeosztás miatt).

2016. jan. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

eddig senki sem tudta ezt leutánozni, volt rá próba, de nevetségesek lettek az eredmények

pont ma néztem egy videót arról, h "Patty" testarányai is mások, mint egy normál emberé

még arról is, hogy csináltak egy olyan próbát, ahol egy másik ember beöltözve ugyanott végigsétált, az az ember olyan 180 centi körül volt, és a lény, ami a videón látható, meg simán 200 felett, és a mellbősége is, a törzse, sokkal szélesebb, mint akár egy mai testépítőé

mégis teljesen természetes módon mozog

de ami a legérdekesebb, hogy az izmok is láthatóak, a mell, vagy a fenék, a lábizmok, amikor megfordul is, semmilyen jelmezre utaló jel nincs

2016. jan. 20. 21:15
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem, rajtad kívül nagyon sok hiszékeny 12 éves gyerek nézi ezeket a videókat. És többségük el is hiszi, hogy az tényleg Nagyláb.
2016. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!