Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézéses, megmagyarázh...

Szellem idézéses, megmagyarázhatatlan történetek amik veletek történtek?

Figyelt kérdés

privibe is leirhatjátok részletesen nekem az élményeiteket ezzel kapcsolatban,nagyon érdekelne,és én is mesélnék nektek

18/L :)

:)


2016. márc. 15. 12:08
 1/4 anonim válasza:
100%
szellemmel még nem volt dolgom,de furcsa dolgok azért történnek velem.Persze ezeket nem szoktam a környezetemmel megosztani,mert egyből rámnyomnák a "hülye"plecsnit,másrészt meg nem akkora horderejű dolgokról van szó,harmadszor jó így anonimban kitálalni sok év szemetjét.Szeretném már az elején tisztázni,hogy ezek nem kitalálmányok.Szóval,huszonéves fiatalember vagyok,nem kevés műszaki érzékkel megáldva,ennek köszönhetően szeretek otthon buherolni,szerelni,javítani,kókányolni,ecetera.Egyik nap épp egy elemes kerékpár lámpát szedtem szét,elemcsere céljából.Határozottan emlékszem,hogy kiszedtem a régi elemeket,majd kisdolgom támadt,így kénytelen voltam félbehagyni a munkát.Térülök-fordulok,lámpa fenn a szekrény tetején,a másik helyiségben,teljesen összerakva,régi elemekkel.Meglepett,mert egyedül voltam a lakásban,még háziállatom sincs.Legyintettem egyet,és újrakezdtem,azzal magyarázva,hogy neki akartam állni szétszedni,csak valamiért a képzeletem játszott velem,és azt hittem hogy szétszedtem.De hogy akkor miért emlékszem pontosan a régi elemek márkájára,az rejtély.Félrehessegettem mert nem találtam rá magyarázatot,de még mindig kiver a víz,pedig már három éve történt.A másik akkor esett meg velem,mikor a kollegám áthozta a bicaját,hogy tartsam egy kicsit karba,úgymint nyolcast húzzam ki belőle,zsírozzam meg az összes agyat,kenjem át a láncot,ecetera.Szóval,nekiálltam,köröttem szerszámok,alkatrészek.Épp az első kereket akartam kiszedni,ezért kellett a 14-es kulcs.Tudtam,hogy ott van a hátsó kerék mellett,mert még rá is léptem.De nem volt ott.Nekiálltam hajkurászni,szép szitkokkal szórván magamat.Aztán,negyedóra meddő keresgélés után hagytam a fenébe,és nekiálltam a hátsó keréknek,azaz csak akartam,mert ott volt a keresett kulcs.Pedig megesküszöm rá,hogy előzőleg nem volt ott.Pedig oda raktam le,mert a kiszedett hátsó kerék és a csavarosdoboz közé tettem le,és amikor kerestem,nem volt ott,most meg ottvan.Fura.
2016. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az ugy durva

:)

2016. márc. 15. 14:43
 3/4 anonim válasza:
100%

Túléltem sok mindent amibe más meghal. Ezen néha elgondolkozom. Volt egyszer egy olyan, hogy keresztbe átrepültem egy hatalmas forgalmú autóút hat sávján, és sértetlenül megúsztam. A kocsim pár centire megállt az ároktól, utána beindult pont mint a hollywoodi filmekben. Hátratolattam, elindultam és megjelent a szokásos autóáradat az úton. Egyszer elaludtam egy hegy tetején a szerpentinen, és valahogy lejutottam a csúcsról. Túléltem pár rettegett fertőző betegséget, amiben nagyon kevesen maradnak életben. Volt agyvelőgyulladásom perifériás bénulással pl. Illetve volt 28 év nagyon kemény szenvedés az életemben. Viszont nagyon jót tett mert annyit voltam halálközelben, vagy kilátástalan helyzetben, hogy már nem félek semmitől ami engem érhet.

Most 41 évesen teljesen egészséges vagyok, jobb állapotban mint a kortársaim. Csodálatos az életem, és lassan azt hallgatom 20 éve, hogy mennyire különleges vagyok és nagy dolgokra hivatott. Voltak jelenéseim is, amik megint arról szóltak, hogy kiválasztott vagyok akire különleges feladatok várnak, elméletileg tudom a halálom dátumát, és sokszor látom magam egy olyan életpályán amire az élet terel, de elkerülném a szívem szerint. Illetve egy asztrológus amikor elkészítette a sorselemzésemet mindent eltalált előre ami az elmúlt 20 évben történt velem.

Szerinte irtózatosan gazdagon hallok meg, a fiam mindig a közelemben akar lenni, lesz egy nálam nagyon sokkal fiatalabb feleségem akit idén találok meg. Amikor ezt írta, akkor 23 éves voltam, friss házas és a fiam csecsemő, nem volt pénzem, és a párommal együtt akartam megöregedni.

Azóta elhagyott a feleségem, a fiam velem él, bejött az üzlet, mindenhol azt hallgatom mennyire egyedi és különleges ember vagyok, mert nincs bennem rosszindulat. Minden kezd összeállni az életemben, rajta vagyok az úton. Arra, hogy idén megtalálom a kedvesem nagyon kíváncsi vagyok, mert idei egy olyan év amikor az új cégemet kell építenem, és semmit sem teszek azért, hogy megtaláljam. Illetve a nagy korkülönbségben sem hittem soha. Amúgy minden halad az asztrológus által leírt úton anélkül, hogy valaha hittem volna benne. Állítólag még meghatározó politikus leszek, amiben sosem hittem, mivel mindent undorítónak találok ami politika. Kicsit sem vonz a politika, sőt inkább taszít. Viszont eddig az összes nagy pártba hívtak, mert szerintük különleges vagyok stb….


F/41

2016. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
a nagymamámat kétszer elakarta vinni a kaszás de nem tette meg mert engedte a mamim de nem valaszolt a kasza es elzuzott. akkor engem a Sàtàn elakar pusztitani mert jo vagyok es almaim id voltak démonokrol es rola is hoy felfalt mert tul jo vagyok es nem satanista es mert nem vagyok rossz.
2016. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!