Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy démon szerelmes lehet az...

Egy démon szerelmes lehet az emberbe?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a démonok tényleg beleszerethetnek az emberi lénybe?Ha igen és ez a dolog működik akkor ugyan úgy lássák mint a bárki mást?Nappal is jelen lenne a démon vagy csak éjjel?Engem ez nagyon érdekel és mielőtt azzal jönnétek hogy drogozom és egyéb társai hát nem :) Csupán csak kíváncsi vagyok...szkeptikusok és trollok off!!

2016. máj. 14. 09:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam ha tényleg szerelmes lenne az emberbe akkor igazán szeretné?
2016. máj. 14. 09:46
 2/15 Legoman ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ilyen lehetséges lenne.

A démont a negatív energia erősíti, elsősorban a félelem, nem pedig a szeretet.

2016. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 homo ludensz ***** válasza:
100%

A démonok ha ragaszkodnak egy emberi lényhez akkor nem az Erosz vezérli őket hanem az hogy a közelébe férkőzzenek és az életenergiájából a saját fent maradásukat biztosítsák.

A gazdatesthez közel jutni bármilyen módszer alkalmas amivel megnyerik a kiszemelt bizalmát.

2016. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet. Sok-sok okból kifolyólag nem.
2016. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak az embereknek vannak érzelmeik ilyen jellegűek az összes közül. Ezt valakitől hallottam, bár nekem fogalmam sincs.
2016. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az embereknek, sokminden másnak is, de a démonok pont nem tartoznak bele a sokminden másba. És nem kell itt más szellemekre, meg hasonlókra gondolni, a legtöbb fejlettebb állat is érez ilyet. Van amelyik tartósabban, mint az ember.
2016. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat :)
2016. máj. 14. 13:48
 8/15 anonim ***** válasza:
nem.
2016. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, ha akarod megmutatom az exem. Igazi démon
2016. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom de pár hónapja télen aludni próbáltam az albérletben erre hörgésre keltem fel vagyis mintha valaki nehezen venne levegőt és valami azt mondta a sarokból suttogva hogy meg akar du.gni. Így azt nem tudom hogy szerelmes lehet-e egy démon emberbe de megdug.ni akarhatja attól.
2016. jún. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!