Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Klauchi kérdése:

Hogyan tudom eldönteni, hogy ha valami túlvilági lény van a lakásomban, hogy az itt lévő lény micsoda?

Figyelt kérdés

Még 3-4 évvel ezelőtt barátnőmmel kipróbáltuk a démonidézést. És azóta fura dolgok történnek a lakásba , igaz most már ritkábban, de régen nagy volt az aktivitás.

Olyan megmagyarázhatatlan dolgok történtek, amire a mai napig nem tudom a választ.

Ilyen például, hogy édesanyám főzött a konyhába, és a lábos a szemem láttára felemelkedett az asztal közepéről majd a fölre csapodott, a tojástartó anyukámnak repült. Fekete aurás alakot látok sokszor, mivel akármennyien hülyének néznek most őáran látom a szellemeket, és más ilyen lényeket is valamilyen szinten. Letudom írni, hogy az itt lévő valami hogy néz ki. De nem tudom eldönteni mi az.

De nem hinném, hogy démon ami itt van, nem tudom.



2016. máj. 16. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a bölcs tanácsot XD De valaki a feltett kérdésemre is válaszolna?:D
2016. máj. 16. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Mutasd meg állatorvosnak, talán tudja, micsoda.
2016. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamerázd le a dolgokat, aztán lehet elemezni, ha tényleg történik valami.

Engem érdekelnek az ilyen dolgok, megnézném őket. A baj az, hogy jó pár ilyen történetet hallottam, jó pár helyen raktak ki kamerát, de sosem született semmiféle bizonyíték. Egyszer volt szerencsém egy állítólagos kísértet járta házba is elmenni, de az égvilágon semmi sem történt. Ezt is megnézném, de gondolom messze laksz.

2016. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Démon - nem jóindulatáról elhíresült túlvilági lény.

Minek sétafikálna lakásotokban, ha nem akar semmit tőled/tőletek?

Sok minden dolog történik, amire nem tudod a választ.

Miért csak te látod a lábast lebegni - és a hasonlókat?

Valszeg azért, mert agyad teremti a képet, nem pedig a valóság szemmel látható megjelenése.

.

Félsz a szellemektől, a félelem megteremti a félelem tárgyát, tehát neked lesznek szellemek.

2016. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha démon cirogasd meg tünderi kis teremtmenyek, játékosak, de tudnak komolyak is lenni, de ha gonosza demon megakar eni, es elfogynak a szomszedaid en 3. szora ilyet ideztem szerencsere a 2 jo demon viszakülte es a 4. megin jo let es öszesen 6 démonal élek együtt, tudnak pókerezni :')
2016. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csak én látom ezeket, a lábost és a többit ugyanúgy tapasztalják családagjaim is.

És én is gondoltam már erre, hogy lekamerázom, de nincs olyan kamerám, és éjjel semmi nem látszana. Éjjel látó kamerám meg nincs.

2016. máj. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!