Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudok szellemet idézni?...

Hogyan tudok szellemet idézni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt részletezném a kérdésemet, kérlek, hogy NE itt intézzétek a vitát erről a kérdésről, és a "ne idézz szellemet, mert veszélyes"-jellegű válaszok sem visznek engem előre.

Szóval, már régóta érdeklődöm a parajelenségek után, sok horrorfilmet nézek és szeretnék nyitni efelé a világ felé. Erősnek tartom magam lelkileg és felkészültem a lehetséges következményekre, ismerem a "szabályokat" is. Tudnátok olyan szellemidéző módszereket írni, amik beválhatnak vagy részletesebb tanácsokat a szeánszhoz? Hogyan tudom visszaküldeni a megidézett lelket, elég ha megköszönöm neki és elfújom a gyertyákat? Történetekre is kíváncsi lennék, ha már idéztetek szellemet.:)



2016. jún. 27. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Helló!

Ha nem vagy túl gyakorlott akkor nem ajánlott szeánszozni.

De ha tényleg mindenre felkészültél akkor csak azt kéne ledöntened kit/mit akarsz megidézni :)


Én már 8 szeánszon (amit én vezettem) túl vagyok szívesen elmondom neked,hogy mit kéne csinálnod;)

Írj rám privátban (mert még új vagyok itt és nem tudom hogyan írjak neked)


U.I.: fél 4-ig tudok írni de ha csak utána írsz akkor válaszolok 7 óra felé

2016. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Szerintem elsőre hívnod kéne egy gyakorlottabb személyt is magad mellé. Egyébként kevesen tudják, de védelmet nyújt ilyenkor, ha elképzelsz magad köré egy fényes energiapajzsot. Lehet, te pont ismered ezt a módszert, de azért leírom. Ja, és csak tiszta, fehér gyertyát használj.:)
2016. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ouija (szellem tábla)! Nyugi!! Veszélytelen és működik! ;) keress!
2016. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát......teljesen hétköznapi ember lelkét nem igazán tudod megidézni, amit meg tudsz az általában démon csak szellemnek tetteti magát mivel az olyan embereket akik hisznek ebben könnyű átverni.Aztán amit említesz általában amikor ilyen sablonos dolgokat teszel az eltüntetése érdekében akkor is elő ad egy színdarabot és nem is sejted, hogy egész életedben ott ragad rajtad. Reálisan 2 fajta védelem létezik ami eddig bevált. 1:Ne idéz "Szellemet" mert azt vagy idióták vagy kétségbeesett emberek teszik 2:Fel kell fedezni a létezését az életedben(ez nem lesz könnyű mivel ha csak belemagyarázod az nem megoldás)
2016. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!