Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti idézetek már szellemet?

Ti idézetek már szellemet?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy csináltátok? És történt valami? Sikerült vagy nem? Beszélgettetek velük? Volt valami paranormális jelenségetek utána?

2016. júl. 14. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nagyon fura volt és bem volt jó hatása rám. Sokáig nem volt jó a közérzetem utána.
2016. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem idéztem még sohasem, de nem is szándékozom.

Bőven elég a tudat, hogy magamon kívül van egy "játszótársam" aki bennem él, s akaratomon kívül megmutatkozik olykor...

2016. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szellemet idézni......megnézném milyen szellem az aki azért mutatkozik meg mert oda állítasz neki csapdát.....még az okkult irányzatok szerint sem lehet szellemet idézni, azoknak a megjelenése nem ettőlfügg
2016. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idéztem, de ha megmondod mi a szellem, akkor pontosan tudom, hogy az volt-e vagy sem.
2016. júl. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem léteznek, így semmi sem történt.
2016. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem, de a szomszéd gyerek igen, azóta már a pszihiátrián van.
2016. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!